• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İSTEK] C# , 2 Listview Arası Click ile Geçiş.

WindTalker

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
6 Ara 2009
Puanı
1
Merhaba arkadaşlar sorum şu; 2 Listview var. 1.'sinde değer ve sayılar yazıyor. ilk listeden ikinci listeye attıklarımın toplamını buluyor vs. ben bu aktarım işlemini bir buton yardımıyla yapıyorum. 2. listteki değerlere çift tıkladığımda değeri siliyor.(onda sıkıntı yok.) Buton yardımı ile yaptığım 1'den 2'ye kopyalama işlemini 2. listede ki Click veya DoubleClick ile nasıl yapabilirim. Çalışmıyor ürettiğim kodlar. Kafayı yiyeceğim.

{
foreach (ListViewItem seciliItem in lstUrunler.SelectedItems)
{
double fiyati = Convert.ToDouble(seciliItem.Text.Substring(seciliItem.Text.IndexOf('-') + 1, seciliItem.Text.LastIndexOf(' ') - seciliItem.Text.LastIndexOf('-')));
txtToplam.Text = (Convert.ToDouble(txtToplam.Text) + fiyati).ToString();

ListViewItem item = new ListViewItem(lstUrunler.Items[seciliItem.Index].Text, lstUrunler.Items[seciliItem.Index].ImageKey, this.lstSepet.Groups[0]);

this.lstSepet.Items.Insert(0, item);
//this.lstSepet.Groups[0].Items.Insert(0, item);

lstUrunler.SelectedItems[0].Selected = false;
}
}
}
___________________________________________________________________________________

Bu işlemi buton değilde mouse click yöntemi ile yapmak istiyorum. kodları değiştiriyorum hata veriyor yeniden yazıyorum hata veriyor!

Son düzenleme:
Geri