• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İstek Dress , ve farklı oyunlarda gördüğünüz dressler.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Zayns
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Zayns

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
10 May 2011
Puanı
56
Merhaba,

Bir kaç aydır 3d - modüllemeleri ile uğraşıyorum farklı oyunlarda leaguel of legends , veya diğer oyunlarda gördüğünüz elbiseler varsa bunları dress halinde silkroad a eklemek fena olmazdı örneğin dota, warcraft daki elbiseler harika bunları bize yorum olarak resim ile belirtebilirsiniz. (NOT: Çektiğiniz resimler ön , arka , sağ , sol , bacak kısmı , alttan , üstten :) her alandan çekerseniz incelemesi biraz daha kolay olur teşekkürler.)

- Bunlar dışında Silkroad orijinalinde olupda (BP) de olmayan istediğiniz dressler varsa bunları bize resimini ve ismini yazarsanız bakımlarda güncelleyerek ekleyebiliriz.

B.P. Team

Power Rangers dresi istiyorum :D

power-rangers-super-megaforce.jpg

Benimde bi ara aklımda böyle şeyler vardı. Onun gibi değilde söyle bişeyler düşündüm
İsyutatu capain ivy gibi uniqlerin kıyafetleri dress olarak eklenebilir. Tiger girlin Tigeri silk ile alınan petlere eklenebilir. Urinin hayvanı kervan eşeklerine eklenebilir :d
Ve aklımda olan bişey daha. Eski sroda 80 cap zamanında en çok olan şey GDF idi. Gold Dragon Flag. Dress Attchmenti olarak eklenebilirse çok satış yapar ve tam oldschol görünümü olur :d

Phoenix dress seti eklerseniz güzel olur shopta ve f10da göremedim ama oyunda birinde vardı.

Resimlerin kendim çektim pixel boyutları tutarsız ama oyunda görmek isterdim şahsen özellikle beyaz olan bow charlara çok güzel giderdi:askk:
7N7XLW.jpg
aGdMlB.jpg
nWjmQR.jpg
lW3rqp.jpg
29nNOO.jpg
OLV9z0.jpg
WQg9pq.jpg
29nNo0.jpg
9dgqW9.jpg

Oho reis benim dress yalan oldu yine. 2010 Halloween Dressten eser yok hala Opera Dressi napalım :d.

madem editle ugraşmayı seviyorsun bnmde bir ricam var eger yaparsan ugraşacak zamanın var ise bp deki 8dg silahları 11dg fight item görünümü ile degiştirebilirmisiniz aceba ? model swticher istiyecem döverler diye korkuyorum :D :beer

Oho reis benim dress yalan oldu yine. 2010 Halloween Dressten eser yok hala Opera Dressi napalım :d.

Hallowen dress ekledik biz bakımda.

- - - Güncellendi - - -

madem editle ugraşmayı seviyorsun bnmde bir ricam var eger yaparsan ugraşacak zamanın var ise bp deki 8dg silahları 11dg fight item görünümü ile degiştirebilirmisiniz aceba ? model swticher istiyecem döverler diye korkuyorum :D :beer

Ama cidden iğrenç birşey :)

msjımda eksik var yanlış anlaşılma olmasın diye ekleyeyim media.pk olarak siz degiştirip upload edip benimle birlikte isteyende inidirip kullana bilir diyeyim tabi yaparsanız :)

verdiginiz cevapdanda bişey anlayamadım :D biraz malım ben :roll:

Geri