• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İSTEK] Logo

__GLamoR__

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
33
Merhaba arkadaşlar proje ödevi için internet sitesi hazırlıyorum.Konu olarakta bilgisayar ve bilgisayar malzemesi satan bir dükkanın sitesini hazırlıyorum..Fakat logoya ihtiyacım var..Bu konuda küçük bir istekte bulunucaktım..Sitem için bir logo.

logoda dükkanın ismi "Zirve Bilgisayar" ...Altına kısa bir söz olarak "Teknolojiyi Zirvede Yaşayın.."...Resim Olarakta bilgisayar logosu olabilir..ve ya power işareti (güç simgesi)...Parlaklık olursa daha hoş durabilir.Ya da yazı rengi giderek açık renk olabilir...Koyudan açığa doğru.

Menüde kullandığım renkle aynı olursa daha hoş durabilir... renk kodu "#006699".

Renk bu olucak.

Küçük bir örnekte açıklayacak olursa şunun gibi olabilir.
k8znm.jpg

Bi de şu power logolarına bakıyodum şu tasarım hoşuma gitti...belki fikir olarak yardımcı olabilir..içinde yazı yazıyo ama :(
10199120-power-icon.jpg

Teşekkürler. !

Kusura bakma facebook tan söylemiştin ama unutmuşum ben tamamen saat 23:04 de geldi aklıma 2 dk da basit bir kaç bişi yaptım. Eğer İşini Görürse Kullanırsın yada Bu Yaptıklarımın Arasında Değiştirmemi İstediğin Yer Varsa Söyleyebilirsin olmadı Ben Boş Zamanım Olunca Yeni Logolar Yaparım :)

58271208.png

56556252.png

59887333.png

Hepsinde de aynı fontu kullanmışım acele ile yapınca hiç fark etmedim :D

Bence 1. veya 3. iş görür gibi ama karar yine senin :) Cevaba yarın okuldan gelince bakarım artık :)

3.Resim tam istediğim gibi fakat o elektrik simgesi yerine normal power simgesi olsa mükemmel olucak :)

Logoda fazla iyi olmasamda yaptım birşeyler...

Klasik ve sade :)
kcqkg.png

Son düzenleme:
Geri