• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İSTEK] Mobil Uygulama Yaparak Nasıl Para Kazanılır?

AMoNYaK54

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
12 Haz 2014
Puanı
144
Merhaba bu android windows ios vs uygulama yapmak istiyorum ama bilgisi olan yönlendirirse sevinirim programlama bilgim var c# vb.net vs çözeceğime inanıyorum yanlız hangi program kullanıcam hangi yol izliyeceğim bilemiyorum ilgilenen kişiler yardımcı olursanız sevinirim

Android java ile bir eklenti ile yazılıyor diye hatırlıyorum öncelikle javayı çözmen gerek yayınlamak içinde google playde belli bir ücret veriyorsun diye hatırlıyorum.

Geri