• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İstek oyun beyler

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xRaye
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

xRaye

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
14 Eki 2013
Puanı
10
Beyler önümde 1-2 aylık tatil var lol oynuyorum şuan ama oda 1-2 maç attıktan sonra sıkıyor evde vakit geçirebileceğim oyun söylermisiniz online olursa iyi olur sro-r nin durumu nasıl bilgisi olan varmı oynanırmı ?

LoL u tek başına atarsan sıkılırsın minumum 2-3 kişi atıcaksın bak ben arkadaşlar olmayınca atmıyorum hiçde sıkılmıyorum. :D Counter Strike 1.6 tavsiyemdir. :D 1-2 ay için sro gibi lvlli oyunlara yönelme bence.

Son düzenleme:
Sro r hiç başlama derim onun yanında online olmayan oyunlara yönel ? :D

steamdan oyun al emin ol hiç ummadığın kadar eğlenirsin şuan ben öyle yapıyorum. Torchlight 2 aldım mesela 5 dolara.
Eğer sende oynarsan steam nickim : cyronix1 eğlenceli olur
:'(

online veya single farketmez beyler söyleyin siz teşekkürler bu arada :)

----------

LoL u tek başına atarsan sıkılırsın minumum 2-3 kişi atıcaksın bak ben arkadaşlar olmayınca atmıyorum hiçde sıkılmıyorum. :D Counter Strike 1.6 tavsiyemdir. :D 1-2 ay için sro gibi lvlli oyunlara yönelme bence.

Aslında forumdan toplansak skypedan konuşarak oynarız zevkli olur ?

bir oyunu single olarak oynamak istersen skype konuşmaları keyif vermez. online oynamak gerekir
battlefield 3 alın oynayalım

metal gear rising revengeance dün pc'ye çıktı

Dota 2 de denedim lakin attan inip eşşeğe binmek gibi birşeydi minyonlar ile şampiyonlar birbirine karışıyor atmosferi hoşuma gitmedi.
demee demee böyle :D sanırım lol için at dedin bunu hakaret olarak kabul ediyorum lol oynamış biri olarak lol dota2nin yanından geçemez hele dota1i saymıyorum o bir klasik

----------

En sonunda BF3 alıcam herhalde.
hacan para veriyonuz nedir bu bf3 sevdası abi ya :D forumun yarısı bf3 aldı nerdeyse bf4 alın bf 4

bf4'de bazı sorunlar vardı server çökme sorunları vs..
500 mb'lik, 2gblik yamalarla çökme sorunları ve başka sorunları çözmeye çalışıyorlardı bundan 1 ay önce.

bf3'de bir sıkıntı yok

D&R da bakıyorumda battlefield 3 close quarters pc 26tl ve battlefield 3 armored kill pc 35tl iki tane var hangisi alıcaz ?

Battlefield 3 premium edition olanını alman lazım multiplayer oynamak istiyorsan

normal battlefield3'de alabilir 30 tl ye ancak bazı bölümler açık olmaz ve çoğu ek paketleri kapalıdır.
bütün ek paketler + her şeyin açık olması için dediğin gibi premium edition alması gerekiyor, fiyatı 72 tl veya 24¤

normal battlefield3'de alabilir 30 tl ye ancak bazı bölümler açık olmaz ve çoğu ek paketleri kapalıdır.
bütün ek paketler + her şeyin açık olması için dediğin gibi premium edition alması gerekiyor, fiyatı 72 tl veya 24¤

Aynen,playstore'da 72 TL alacak olan varsa ayda 6 tlye alabilir :D

Geri