• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İstek] Profosyönel logo

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan jacqall
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

jacqall

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
20 Kas 2009
Puanı
0
Facebookta oyunlarla ilgili bir sayfa açmak istiyorum, bunun için logo bulmakta yahut birşeyler bulmakta zorlandım. Şuan çokta ciddi alıyorum bu işi. Bir arkadaştan rica ediyorum, logo,sayfa resmi falan. Yardımcı veya beraber yürütmek isteyen olursa onuda beklerim, herhangibi ticari bi sebebi yoktur hobi olarak eğlencesine düşünüyorum.

logo yahut resimlerde şu kelimeler geçerse iyi olur, veya arkadaşın güzel bulduğu birşeyide kabul edebilirim;
-TOD
-TouchOfDeath
-REVOLUTİON
-REACTİON

Yardım ederseniz çok mutlu olurum, teşekkürler.

buyur kardeşim daha iyisini bulana kadar kullanabilirsin. :)

1iewyw.jpg

2n06h6a.jpg

1z64nq9.jpg

"profosyönel" değilim :D

Son düzenleme:
şimdi profesyonel demek uzman eline değicek,parasız olmaz o işler.bedava logo programlarını dene yeter sana onlar

Geri