• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İsteyene Teamviver'den photosop dersleri verilir [Ucretsiz]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MKA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MKA

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
12 Ara 2012
Puanı
22
Merhaba arkadaşlar , bazı arkadaşlarımızı Photosop kullanıyor fakat bazı inceliklerini bilmiyorlar.

isteyen olursa Özel mesaj'dan bana ulaşabilir . Teamviver'den ozel ders verebilirim.

TAMAMEN ÜCRETSİZ'Dir.

Facebook | Berkay Dincer

Hiç bişi bilmiyorum photoshop ile ilgili 0'dan öğretebilirmisin acaba?

Hobi olarak öğrenmek isterim :)

Hiç bişi bilmiyorum photoshop ile ilgili 0'dan öğretebilirmisin acaba?

Hobi olarak öğrenmek isterim :)

YouTube'da videolu dersler var istersen ordan öğrenebilirsin.Ben PS'yi deneme yanılma yoluyla öğrendim sayılır karıştıra karıştıra ilerlettim sonra videolara geçtim :)

YouTube'da videolu dersler var istersen ordan öğrenebilirsin.Ben PS'yi deneme yanılma yoluyla öğrendim sayılır karıştıra karıştıra ilerlettim sonra videolara geçtim :)

Videoları izlemeden , kendim karıştıra karıştıra öğrendim :D :D

ben arkadaşlara öğretirim , bazı yerlerde muhakak takılırlar ve karıştır karıştırır yeni şeyler öğrenirler.

Konuyu gormeyenler için tekrar güncelliyorum.

Bence böyle yapacağına , kendine özgü bir youtube kanalı aç oraya yaptığın uygulamaların videolarını oraya at.Herkes yararlansın. :)

Bencede twitch.tv daha iyi olur hem yorucu olmaz pek chati ile eğlenceli

Geri