• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İsviçreden ürün getirtme

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan HasanEfe
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

HasanEfe

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
9 Tem 2009
Puanı
6
Arkadaşlar evet sonunda kampüskart vakıfbank adı altında kredi kartımı aldım ve paypalda tanımladım. Sorum şu: Ben şu sitede international sekmesinden seçim yapıp bileklik almak istiyorum. Paypalla ödeyebiliyorum eyvallah orada sıkıntı yok ama adamlar taa isviçreden gönderiyor Türkiye ye gelir mi? Eğer ben ödeme yaptığım halde yok gümrükte takıldı bilmem ne sorunu olursa parayı paypal geri öder mi? Yurt dışından alışveriş yapıp kargoyla getirtenler cevap verirse sevinirim.
http://eluveitie.ch/shop/

Son düzenleme:
Arkadaşım gelip gelmemesi kargo ile ilgili. Satici ile görüş fiyatı konusunda bilgi al ücretsiz ise belirtsin.
Ama hepsinden önce gümrük kanununu bi oku araştır. Bildigim kadariyla 75 ¤ ya kadar olan ürünler gümrükten sıkıntısız geçiyor.
75-1500 ¤ olanlardan aldigin urun avrupa birligi ulkesinde ise % 18 digerlerinden ise % 20 vergi ödersin.
Bu durumları bilerek alışverişini yap sıkıntı yaşama :)
Ben Çin'den 2-3 defa ürün aldım. Herhangi bir sıkıntı olmadi. Gonderen zaten sana kargo bilgilerini veriyor. Ürünü takip edersin.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

---------------------------------------

Son düzenleme:
Geri