• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Item Blueleri Hakkında Bilgilendirme

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2007
Puanı
3,756
Merhabalar,

Son güncelleme ile birlikte malumunuz üzerine sox ve bazı normal itemlerde daha önceden mevcut olan ancak görünmeyen blueler kaldırıldı ve bundan sonraki itemlerin blueleri normal olacak şekilde sorun giderildi.

Biz o itemlere bir sürü blue bastık gold harcadık ne olacak şimdi ?: Sox itemler zaten full blue düşüyordu, full blue düşen bir iteme blue basamaz basmaya kalkan boşa goldunu ve zamanını harcamıştır.

Blue basmaya çalışmadım ama fb olan sox itemimin bluesi gitti ne olacak? :
Sox itemlere başından beri fb eklenmesi planlanmadı öyle bir çalışma yapılmadı, bir hata yüzünden fb düşüyorlardı ve düşmesine karşılık blueleri gözükmüyordu bu sorun giderildi herşey olması gerektiği gibi oldu şuanda.

Sadece sox itemler mi etkilendi?: Üzerine blue basılıp blue gözükmeyen bütün sorunlu itemler etkilendi.

Peki ne olacak şimdi ?: Bu aşamada yapacak birşey yok, blue basıp bluesinin görünmediği sorunlu bir item mi istersiniz yoksa bundan sonra sorunsuz blue basabileceğiniz hangisinin bluesinin kaç olduğunu görebileceğiniz sorunsuz bir item mi? Eminiz ki kimse sorunlu üzerinde ne olduğu belli olmayan bir itemi istemez o nedenle 2. seçenek uygulandı burada herkesin biraz elini taşın altına koyup sağduyu göstermesi gerekiyor.

Blueler silinmeden sorun çözülemedi mi?: Bakımın uzamasının sebebi de buydu, silmeden sorunu çözmenin bütün yollarını denedik ama olmadı, en son çare silip düzeltmek oldu, elimizde başka bir seçenek kalmadığı için mecburen bunu uyguladık.

Bilginize.

Ben silk verdim white wolf aldim simdi herkese white wolf verdiniz bunun aciklamasi nedir hocam? Bu haksizlik degil mi ?

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben silk verdim white wolf aldim simdi herkese white wolf verdiniz bunun aciklamasi nedir hocam? Bu haksizlik degil mi ?

Gri wolflarda düzelmeyen bir level sorunu vardı ve kaldırılmaları gerekti, adamların petlerini kaldırıp öylece bıraksa mıydık sizce? Elimizde olan en iyi seçenek başka bir pet vermekti bunu uyguladık, bu kadar düşüncesiz olmayın lütfen.

Gri wolflarda düzelmeyen bir level sorunu vardı ve kaldırılmaları gerekti, adamların petlerini kaldırıp öylece bıraksa mıydık sizce? Elimizde olan en iyi seçenek başka bir pet vermekti bunu uyguladık, bu kadar düşüncesiz olmayın lütfen.
Sayın hocam emin ol oyunun her zaman arkasinda durdum duracagim da, ben düsüncesiz degilim fakat benim para vererek sahip oldugum şeyi 1me hediye ettiniz. Buna da susalım eyvallah.

Hocam ben arabian dress aldım ve RedHood verdi female verdi hemde neyse sonra onu bankaya koydum ve updateden sonra girince ne item vardı ne silk geri geldi.

Kasa da idi lakin şimdi ne dress var ne silk geri geldi.

Bizde son level itemlerimize blueler bastık topu topuna 10-20m gidiyor str intlere görende bütün itemlerinize %100 fb yaptınız sanacak.Provokotorluk yapacağınıza anlayışlı olun bir tek sizin blueleriniz gitmedi.

İki karakterime de fb set yaptığımdan dolayı (str int 5) Nerden baksan 70m zarara girdim.

Daha size stat bugu var dediklerinde biz sizi haberdar ettik soslarda bug olduğundan haberiniz bile yoktu ama yine olan bize oluyor .

Millet blueye para harcamamak için buglu sos seti kullanıyordu.SİZ İSE TERCİHİNİZİ KENDİ EMEK HARCAYIP MOON VE CLEAN SETE BLUE BASAN OYUNCULARIN İTEMLERİNİDE CLEANA ÇEVİRMEKLE YAPTINIZ. . Ben sizin sorunları düzeltme anlayışınızı cidden çözemiyorum.

4. sınıf mühendislik öğrencisiyim hayatımda böyle sorun çözme yöntemi görmedim !
Bu sorunun aynısı 2-3 sene önce devias ta oldu. Patchden sonraki dropları düzelterek çözüme varıldı. Hiç bir oyuncu da emeğinden olmadı.

Kusura bakmayın ama sürekli hata yapıp sonrada hakkını arayan, kendini ifade eden oyuncuları tehtid etmek ve banlamak çözüm falan değil. Böyle çözümlerin ne gibi olaylara sebebiyet verdiğini Türkiye'de yaşayarak bile biliyor olmanız gerek diye düşünüyorum .
Soslardaki fb den kimse bir zarar etmedi zaten full fb düşüyordu soslar.. Yukarda zaten açıklama yazıldı bukadar uzun bakım yapılması sebebide sizin için fbler silinmesin diye ama olmayınca buglumu devam edelim mantık bumudur ? Hasta ameliyat olursa iyleşir olmazsa ölür bırakalımda sorunlarla ölsünmü bu oyun.. Bence anlayışlı olun çünkü tek size değil geneli etkiledi bu bu yüzden akışına bırakın..

Birileri sürekli olarak insanları tehdit ettiğimi söylüyorlar, son bir kez açıklama yapayım:

Kimseyi tehdit etmedim, uyardım sadece, tehdit nedir? Birileri bişeyleri yapsın veya yapmasın diye korkutmaktır.

Ben sizi korkutmaya veya korku ile birşey yaptırmaya çalışmıyorum böyle bir çaba içerisinde değilim, uyarıyorum sadece, bazı çizgileri geçerseniz bunun bir yaptırımı olacağını söylüyorum, bunu söylemek tehdit ise evet o zaman haklısınız. Ne yapalım yani direk uyarmadan ceza mı verelim o zaman tehdit olmaktan çıkar mı?

Günlerdir şu Ramazan ayında oruçlu oruçlu bin bir türlü küfür ve hakaret edildi ölmüş anneme, kardeşime, karıma ve 7 sülaleme. Çıkıp buraya açıklama yapıyorum adam halen bug ta bug bugta bug diye dolanıyor ortada. E kusura bakma benimde sabrımın bir sınırı var, bir uyarılır, 2 uyarılır ama bir yerden sonra bu eyleme dökülür. Sonrada çıkıp ağlayanlar oluyor, kendi düşen ağlamaz kardeşim, uyarıyorum ben, bu tehdit değildir, insanlık yapıyorum ben!!! İstediğiniz uyarısız ceza ise ona da eyvallah uygularım sıkıntı yok, bana daha az iş çıkar.

Açıklaması yapılan, cevabı verilen şeyleri sürekli ısıtıp ısıtıp ortalığa atarsanız, ortalığı karıştırırsanız, provakasyon yaparsanız maalesef bunun bir yaptırımı olacaktır. Siz ister bunu tehdit olarak algılayın isterseniz başka birşey.

Geri