• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İtem Çevirme

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Prograf
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Prograf

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
2 Haz 2010
Puanı
59
21obwad.png

Çoğu kişinin bildiği ama oyunda çok sık soru sorulan bir konu , itemler nasıl çevrilir ve
avantajları/dezavantajları nelerdir?

maxicon1.png

Öncelikle Her şehirde bulunan Magic Pop Guide'a gidiyoruz.

sro2012122922190496.jpg

maxicon1.png

Daha sonra 8. Sıradaki Exchange Equipment'a tıklıyoruz.

sro2012122922190972.jpg

maxicon1.png

Daha sonra çıkan pencerede istediğimiz itemi yerleştiriyoruz .
Yerleştirdikten sonra o itemin çevrilebileceği seçenekler ve gereken gold miktarı çıkıyor karşımıza

sro2012122914483272.jpg

maxicon1.png

İstediğimiz itemi seçtikten sonra exchange diyoruz ve yeni itemimizi veriyor.

İtem çevirmenin Avantajları:
-Öncelikle istediğiniz itemi elde ediyorsunuz.
-Her çevirmede statlar değişir , stone kullanmadan şansınıza stat tutturabilirsiniz.
-İteminiz +0 ise çevirme esnasında 0 ile 5 arasında + tutma
ihtimali vardır.Örneğin ben oraya +0 silah koydum , çevirdikten sonra
+4 gelme ihtimali vardır.

İtem çevirmenin Dezavantajları:
-Her seferinde statlar ve blue'lar sıfırlanır ve rastgele değerler gelir.Hiç gelmeme ihtimalide vardır.

[BILGI]Token ile alınan silahlar , takılar ve kalkanlar çevrilemez.[/BILGI]

Aslında herşey bu kadar basit , tahmin ediyorum ki çoğu kişide biliyordur.Umarım ihtiyacı
olanlara yardımcı bir rehber olmuştur :) İyi forumlar ^^​

Son düzenleme:
Örneğin ben oraya +1 item koydum çevirdikten sonra +4 item verme ihtimali vardır.

Yanlış bilgidir sadece +0 olan itemler 1 ile 5 arası rastgele bir değer tutabilir. +1 itemi çevirirseniz gene +1 item gelecektir.Bunun haricinde güzel konu olmuş teşekkürler :) Birkaç bil harcayarak 96 98 gibi statları görmek bu şekilde pek zor olmuyor :)

Örneğin ben oraya +1 item koydum çevirdikten sonra +4 item verme ihtimali vardır.

Yanlış bilgidir sadece +0 olan itemler 1 ile 5 arası rastgele bir değer tutabilir. +1 itemi çevirirseniz gene +1 item gelecektir.Bunun haricinde güzel konu olmuş teşekkürler :) Birkaç bil harcayarak 96 98 gibi statları görmek bu şekilde pek zor olmuyor :)

Yanlış bilgiyi hemen düzeltelim , teşekkür ederim :)Stat görmek konusunda haklısın ben 300m harcayarak %90 gördüm.Yorumun içinde ben teşekkür ederim :)

her ıtem cevrılebılır kardes sadece 12. derece ve ustu degıstırılmıyor

Sanırım sistemden token ile alınan silahlar cevrilmiyor.Şimdi denedim olmadı açıklama olarak eklersen iyi olur.

+4 gelme ihtimali vardır. 4 ü 5 e çevir ayrıca takılarda çevrilmez .

+4 gelme ihtimali vardır. 4 ü 5 e çevir ayrıca takılarda çevrilmez .

Öh artık takıları kim neden çevirsin hepsi farklı birşey zaten?:D +4'ü örnek olarak verdim.Orda da belirttim rastgele bir değer gelme ihtimali vardır diye 0-5 arasında.

ya mesela sun itemi değiştirsek, sun dan başka bişey verebiliyor mu

Kardeş wizard çarıma legend +4 chest yaptım sayende çok sağol emeğine sağlık..

Geri