• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Item Kilit Sifresini Resmi Siteden Sorunsuz Alma - Degistirme [ResimLi AnLatim]

Persephone

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
4 Haz 2011
Puanı
0
Merhaba Arkadaslar son Zamanlarda baya Kisi bu Sorun ile karsilasti Esya Kilit Sifresini alamadi veya degistiremedi bende bunu Resimli Anlatiyim dedim birdaha öyle Konular acilmasin diye. Direk Konuya geciyorum:

Öncellikle Google Chrome Tarayicisini indiriyoruz sorunsuz bir Sekilde Sitelere ulasmak icin. Download Link yasak oldugundan Dolayi ben buraya Link vermiyorum ama Googlede Google Chrome yazinca ilk Sayfadan indirebilirsiniz tabi Virüssüz.

Ondan sonra:

Kod:

Knight Online World – Free to Play Online Fantasy MMORPG & Massive PVP Multiplayer Game – Gamers First
Sitesine giriyoruz ve:

Sonra:

Sonra:

Son Adim:

Geri