• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İtemlerinize + ve Blue basmak

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan adamking
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

adamking

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
20 May 2009
Puanı
0
İtemlere blue(özellik)basılır.Bu özellikler can hp mp vb bir çok şey için yararlıdır.Bunları basabilmek için önce magic stone of... bunlar lazım hangi tablet yapıldında hangi magic cıkar diyorsanız http://www.silkroadmax.org/forum/hangi-tablet-ne-ise-yarar-t8066.html
tamm bunların hepsini war.Yani stone ve itemimiz war şimdi napalım?
Bütün itemlerde bi değer wardır.Bu değerler sizin vuruşunuz,size vurulanları azaltmak vs..
Bu değerleriniz sıfır veya düşük ise stonelerden %30 olanları basmanınızı öneririm nedenmi? çünkü %20-%30 yakma olasılığı wardır bunlar taş yaparken göz cıkarır bu yüzden özelliği olan veye güzel bir iteme %30 luk basmanızı tavsiye etmem.
+ basarken steady ve lucky özelliklerinide basarsanız size + olarak yansır.
anlamadınız veya kafanıza takılan bir şey war ise yorum olarak yazmanız yeterli.Elimden geldiği kadar yardımcı olurum..

Edit:Şuan bu konu hakkında çalışmalar yapmaktayım.. Bittinde güncelleyeceğim...SAYGILAR..

annatım olmamış daha ii anlatırsan bilmeyen arkadaşlar daha ii anlayabilir

:S

MythLee™;197704' Alıntı:
annatım olmamış daha ii anlatırsan bilmeyen arkadaşlar daha ii anlayabilir
daha nasıl anlatım anlamadınız yeri soru olarak sorarsanız öle daha iyi cewap werebilirim:cry::pff::rbk::agla:pff:

anlatım qüzel ama benim konu ile deil başka sorum olacak bu reinforce ler ne işe yarıyor ???

anlatım qüzel ama benim konu ile deil başka sorum olacak bu reinforce ler ne işe yarıyor ???

Mag Reinforce: Silahın ne kadar olasılıkla Max Magical Damage vermesını saglar
Phy Reinforce: Silahın ne kadar olasılıkla Max Phy Damage vermesını saglar

yanı bu ne demek oluor : az cok karsılasmıssınızdır ornegın 60 lık bır mob a 12k vururken bazen 15 k vurur ıste bu reınforce lar ne kadar yuksek olursa o kadar 15 k vurursun .) pek bılınmesede sılah acısından gercekten onemlı bır ozellık

Yardımcı Olduysam Ne Mutlu Bana...

saol bilmeyenlerin işine yaradı konuyu biraz daha düzenleyip resim eklersen daha güzel olcağına inanıyorum

Mag Reinforce: Silahın ne kadar olasılıkla Max Magical Damage vermesını saglar
Phy Reinforce: Silahın ne kadar olasılıkla Max Phy Damage vermesını saglar

yanı bu ne demek oluor : az cok karsılasmıssınızdır ornegın 60 lık bır mob a 12k vururken bazen 15 k vurur ıste bu reınforce lar ne kadar yuksek olursa o kadar 15 k vurursun .) pek bılınmesede sılah acısından gercekten onemlı bır ozellık

Yardımcı Olduysam Ne Mutlu Bana...
çok saol güzel bir bilgi bence konu olarak açmalısın

Ben Bluelu silaha +Basıyorum belki npc silahına Blue basıp +basarım kim bilir...:D

arkadaşım çok güzel bi konu açmışın ben kimilerinden + veya blue basarken belli terler olduğunu duydum bu alanların neresi olduğunu bilmiyorum böyle bişey doğru mudur acaba ?

kaç senedir silkroad oyuncusuyum ama bir steady stone nin ne işe yaradığını bulamadım bir söylermisiniz :D:hihi:

steady itemin özelliklerinin patlamamasını sağlıyor galiba bende emin değilim :hihi:

itemlerine blue ve + basmada kolaylık(tutma oalsılıgı artıo)

:)

:fky:

bu soylediklerinizden hicbiri diil arkadaslar lütfen yanlıs bılgılendırme yapmıyalım

Steady:stone ya da elixer upgrade lerinde itemin DURABİLTY sinin azalmasını engeller bu ne anlama gelior;
itemin durabiltysi azaldıkca yok olma olasılıgı artar bu tas o cok degerli bi tas dır ama ;
itemde immortal var ise bu stone nun basılması bence cok gereksizdir

yardımcı olabıldysem cok mutluyum

saygılar ıyı forumlar. . .

arkadaşlar stonelerde %20 -%30 gibi değerler oluyor burası tamamda geçenlerde normal bir iteme challenge(critical) eklemek istedim %10 değerli stone kullandım item olumlu upgrate edildi ancak critical değerim 5 ten 2 değerine düştü tekrar denedim yandı 2 de kaldı ve tekrar %20 değerli stone ile denedim 4 (%10) değerine yükseldi ..neden böyle birşey olmuş olabilr?yani olumlu geçen upgrate işlemi neden olumsuz bir sonuç vermiş olabilir ?

bu soylediklerinizden hicbiri diil arkadaslar lütfen yanlıs bılgılendırme yapmıyalım

Steady:stone ya da elixer upgrade lerinde itemin DURABİLTY sinin azalmasını engeller bu ne anlama gelior;
itemin durabiltysi azaldıkca yok olma olasılıgı artar bu tas o cok degerli bi tas dır ama ;
itemde immortal var ise bu stone nun basılması bence cok gereksizdir

yardımcı olabıldysem cok mutluyum

saygılar ıyı forumlar. . .
Bende başkasından yanlış bilgi almışım herkezden özür diliyorum

Sen doğrusunu gösterdiğin için teşkkür ederim:)

Aga Bagsaba Herseyı Anladımda Yha senn W erdıgın ww.silkroad... yazıor ona tıklıyorum sılkroad genel konular çıkıyor oradanda bulamıomm yardımm

Geri