• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İyi Bayramlar :)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dulcie
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Dostluğu, sevgiyi ve geleceği... Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı... Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.
-Hakan Karakaya.

İyi Bayramlar.
Hakan Karakaya googleye 2015 bayram mesajları diye arattırdı sonra da copy-paste. Gördüm, saksı değilim ben. :pispis
Ben her yıl aynı mesajı atıyom senin şeklin kime olm? :D

LTWEDyl.png

Sanmıyorum senin mesajının benim bayramıma yeteceğini. :drym:
Ya valla bayram günü günah olmasın diye sövmüyorum. Lan ne kıl milletiz. Herif 200TL bozduracaktı, bozmadım. Bi tane derby jilet aldı. Kasada bütün parada yoktu bozuklukların hepsini götürdü. Ne olcak olm bu ülkenin hali? Ha söyle? :cry:
Herkese iyi bayramlar :))
Sent from my iPhone using Tapatalk
Sağol ayfonlu genç. Senin de bayramın mübarek olsun. Bu arada Zafer bak bu sana yeter. Bizim Muhammet, malını mülkünü satıp iPhone alanlardan değil. :D

Ya valla bayram günü günah olmasın diye sövmüyorum. Lan ne kıl milletiz. Herif 200TL bozduracaktı, bozmadım. Bi tane derby jilet aldı. Kasada bütün parada yoktu bozuklukların hepsini götürdü. Ne olcak olm bu ülkenin hali? Ha söyle? :cry:

Sağol ayfonlu genç. Senin de bayramın mübarek olsun. Bu arada Zafer bak bu sana yeter. Bizim Muhammet, malını mülkünü satıp iPhone alanlardan değil. :D

2 yıl önceki kurbandan kalan taş gibi şekerleri geçiren hacı teyzeler gibisin bu ne pintilik. Teşekkür versene adamlar bayramını kutluyor.:saw:

eski bayramlar nerde şimdikiler nerde etrafta hiç bayram havası yada biz büyüyünce anlamsızlaşmaya başladı belki de çocuklar için bayramlar hala güzel

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği belki durgun belki yorgun yinede mutlu yinede umutlu yinede sevgi dolu Nice Bayramlara :)

Biraz geç kaldık ama Tüm Müslüman Aleminin Bayramı Mübarek olsun - Sağlıklı, mutlu, kazasız belasız günler dilerim :)

Zaman geçince forumda bile eski bayram havası yok. Eskiden logo değişir herkes birbirinin bayramını kutlardı. Nerde o eski bayramlar :D

Geri