• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İyi ki Doğdun Büyük Usta

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kirbythelast

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
85
130065_3.jpg

İyi ki doğdun Kemal Sunal
Bugün, Türk sinemasının büyük yıldızı, milyonların kalbinde hiçbir zaman ölmeyecek olan Kemal Sunal'ın doğum günü

Gülen yüzü ile milyonları kendine hayran bırakan, filmleri tekrar tekrar izlenmesine rağmen, her cümlesiyle izleyicileri halen güldürmeyi başaran ve Türkiye'de komedi alanında yeri doldurulamayan bir boşluk bırakarak henüz 55 yaşındayken hayata veda etti.

"DOĞUM GÜNÜM 10 KASIM AMA.."

Doğum tarihi 10 Kasım 1944 olan büyük usta, doğum günlerini bir gün geç kutluyor ve durumu da şu sözleriyle açıklıyordu:

"Aslen 10 Kasım doğumluyum.Ama Atatürk'ün vefat ettiği günde doğum günü kutlayamam,sevinemem,gülemem. 11 Kasım doğum günümdür"

Hayata çok erken veda eden büyük sanatçıyı özlemle, saygıyla ve rahmetle anıyoruz..

"Aslen 10 Kasım doğumluyum.Ama Atatürk'ün vefat ettiği günde doğum günü kutlayamam,sevinemem,gülemem. 11 Kasım doğum günümdür"

sözü bile ne kadar büyük "ADAM" olduğunun göstergesidir.. Biz hâlâ 10 kasımda atamızı anmak yerine başkasının ( bütün gün yasa düşün demiyorum ama en azından saygımız olmalı) doğum gününü kutlayabiliriz..

Doğum günün kutlu olsun bizi küfürsüz güldürmeyi başarabilen nadir insanlardan biri...

BYyIEMKIEAAL5yY.jpg

Son düzenleme:
Kardeşim bu nedir ben merak ediyorum insanlar özgürlük diye bas bas bağırıyorlar,sen veya siz kim üstüne alınmak isterse alınsın burada birbirinize dayatma yapıyorsunuz.

Bir kere atatürk gibi çağdaş ve modern bir insanı savunurken bu dayatma nedir savundugun davaya yakışmıyor resmen yobazlık..

Ersan bilmiyor mu 10 kasımın anlam ve önemini tabiki biliyor, evet bir çoğumuzdan farklı düşünceleri var kiminde hoşlanıyorum kiminden hoşlanmıyorum benide çok zorladığı zamanlar oldu hatta bahsettiği kişiyi tanımıyorum bile.

Ancak biz konuşarak sorunu çözdük anlaşmamız hiç zor olmadı, özel mesaj ne için var ? burada birbirinize gönderme yaparak kaç post kullanabilirsin max 10posttur.

Sonra konu çöp olur, diğer konuda oldugu ve bu konuda olucağı gibi düşüncene güveniyorsan davanda haklı oldugunu savunuyorsan konuşarak çözebilirsin böyle atışarak değil.Hem yeni üye değilsinizki kuralları gayet biliyorsunuz böylemi örnek oluyorsunuz.

Forum kurallarına aykırı bir durum değil,birbirinize saygı duymak zorundasınız.

Bu kadar açık ve net bir sorun varsa aranızda halledin kimsenin tadını huzurunu kaçırmaya kimsenin hakkı yok.

Yetkili arkadaşlarımdan rica ediyorum konuyu arkadaşlar görene kadar çöpe taşımasınlar ben zamanı geldiğinde çöpe alıcağım.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri