• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İzlenmeMEli dediğiniz filmler

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Embriyo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Embriyo

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
93
Evet arkadaşlar bu konu altında izlenmemesi gerektiğini düşündüğünüz filmler hakkında konuşacağız.

Srpski
Daha yeni izlediğim bir film. Senaristi bu filmin senaryosunu nasıl yazmış merak ediyorum. Psikolojik olarak çok derinden etkileyebilecek bir film. Ayrıca filmde insanlık suçu sayılabilecek ögeler yer alıyor ve film +18

Daha önce yazdım yine yazacağım :D

İyi Kötü Çirkin

Birkaç dolar İçin

Bir Avuç Dolar.

Neden iyi diye sormayın açın izleyin daha iyisini izleyemezsiniz :D

3 idiots
cem yılmaz filmleri
çin dövüş filmleri
alman filmleri
amerikan pastası

NOT: OKUMA SORUNUM YOK !

Son düzenleme:
Beyler adam izlenmeli dediğiniz filmleri değil izlenmemeli dediğiniz filmleri yazın diyor yoksa benmi yanlış anladım :D

ya gittim, arkadas yazmıs; human centipede az cok bildiim bi filmdi ama 2 si cıkmıs onu biras izledim devam etsem bi çok pis bi film ya sonrada pişman olcam izlediğime :(

Geri