• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

izlesene.com

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Odessa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Odessa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Eyl 2013
Puanı
34
arkadaşlar sürekli aklıma takılan bi soru var youtube sitesine yüklenen her videoda telif hakkı gözetiyo videolarda sesden telif varsa ses kapatma yoluna videoda telif varsa içerik kaldırma yoluna kadar gidiyor dünyaca ünlü firma bunlara dikkat ederken izlesenede dünyaca ünlü starların klipleri videoları talk showları tv programları vs full olarak yayınlıyor adamların bu içeriklerin sahiplerine telif hakkı ödediğinide zannetmiyorum çünkü bir kaç şirket haricinde yükleyen içerikler sizin benim gibi kişiler tarafından yükleniyor ve bu videolar üzerinde sağında solunda youtubedaki gibi reklamlar oluyor bir kaç seneye kadar 300 400 bin izleme alıyordu fakat şimdilerde tek video 20 milyon izlemeye ulaşıyor bu adamlar reklamlardan köşeyi dönüyodur sizce ödeme yapıyomudur yapmıyosa bu suç sayılmıyor mu bildigime göre kafasına göre kimse telifli içerikleri sunucusunda barındıramaz yanlışmıyım :D ?

Geri