• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Izmir yolu göründü..

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dtractus
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Dtractus

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
24 Mar 2015
Puanı
118
Fethiye - Ankara derken bir yenisi de Izmir oldu artık. Sanırım temelli tasinacagim işten dolayı.

Izmir nasil vesaire diye sormayacagim tabi ki, bende Fethiyeliyim. Iklimlerimiz çok uygun yani biliyorum. Ama orada kimler var, kaybolursam yardimci olur musunuz bi sorayim dedim [emoji23]

Samsung Galaxy S3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İzmir'in belli kesimleri çok düzgünken bazı kesimleri de berbat. Düzgün kesim olarak Mavişehir, Bostanlı, Alsancak, Konak başta geliyor. Berbat kesimlerin başında da Yamanlar (Yamanlarda oturuyorum), Doğançay, Gümüşpala, Örnekkey, Onur Mahallesi, Kadifekale, Balatçık, Çiğli (Her yeri değil, belli yerleri), Gaziemir (Aynı şekilde belli yerleri), Bayraklı (Aynı şekilde belli yerleri), Bornova (Aynı şekilde belli yerleri) gibi gibi geliyor. İzmir'e geldiğinde haberim olsun, mutlaka görüşelim. Ben İzmir'i tanıtırım sana :D

[MENTION=126278]Nursis[/MENTION] hocam sağolun. Yarin sabah orada olacağım. Görüşeceğim yerler var fakat kalıp kalmayacağım belli degil henüz :) Fakat 1 hafta veya 1 ay sonra temelli olarak yerlesecegim. Yuksek ihtimal yerlesecegim yer Bornova olacak ama Bornova'nin neresi olacak bilemiyorum :)

Samsung Galaxy S3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri