• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İzmir'de Sağlam Erkek Kuaförü

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xLoss
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

xLoss

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
25 Nis 2009
Puanı
123
Arkadaşlar hayırlı günler. İzmir'de Konak-Bornova-Alsancak taraflarında sağlam, istediğin sonucu alabileceğin bir erkek kuaförü var mı? Lütfen mahalle berberinizi önermeyin, güvendiğiniz sağlam ve gittiğiniz yerleri söylerseniz sevinirim :shd

Herkes mecbur bulunduğu mahalledeki kuaförü önerecek, kimse gitmediği bilmediği kuaförü önermez. Bu arada istediğim sonucu alabileceğim demişsin, istediğin sonuç nedir ? :D

Sanırım söylenileni harfiyen yerine getiren. Fakat öyle bir kuaför icat olmadı. Ben şahsen ustalığına güvendiğim fuaförlerde traşımı olurum işinede zerre karışmam sen bize gideceği bilirsin der geçerim. Sende öyle yap.

Herkes mecbur bulunduğu mahalledeki kuaförü önerecek, kimse gitmediği bilmediği kuaförü önermez. Bu arada istediğim sonucu alabileceğim demişsin, istediğin sonuç nedir ? :D

Herkes mecburen mahalle berberine gitmiyor . Şahsen ben kendi evime uzak bir yere gidiyorum. Ayrıca istenilen sonuç derken bu şahısa göre değişir. Kimisi "A" şekli ister kimisi "B". Önemli olan işini yapan kişinin, istenilen işi en kusursuz şekilde ortaya koyması. Yani armut istiyorum diyerek elinde muzla manavdan çıkılmasın.

Herkes mecburen mahalle berberine gitmiyor . Şahsen ben kendi evime uzak bir yere gidiyorum. Ayrıca istenilen sonuç derken bu şahısa göre değişir. Kimisi "A" şekli ister kimisi "B". Önemli olan işini yapan kişinin, istenilen işi en kusursuz şekilde ortaya koyması. Yani armut istiyorum diyerek elinde muzla manavdan çıkılmasın.
Hocam kuafore'de bu sekilde biraz egolu davranırsan emin ol muz değil kabakla dışarı çıkarsın benden demesi biraz sakin ol relax takıl

Daha dün özkanlar tarafındaki paşa erkek kuaförüne gittim ve çok memnun kaldım hizmet çok iyi ve işinin ehli biraz tuzlu ama koltuktan memnun kalkacağına garanti verebilirim

Daha dün özkanlar tarafındaki paşa erkek kuaförüne gittim ve çok memnun kaldım hizmet çok iyi ve işinin ehli biraz tuzlu ama koltuktan memnun kalkacağına garanti verebilirim

Bende Özkanlar'da Makkas'ta traş oluyorum ilk 2-3 traş harikaydı ama sonra yine sallamaya geçti. Fiyatı ordan pahalı olcağını sanmam, olsa da sorun değil işini düzgün yapsın da. Ayrıca teşekkürler dostum yardımın için.

Ben İstanbul'un Anadolu Yakasında oturuyorum. Yüzlerce berber gezdim ve hiç biri mi istediğim şekilde kesmez arkadaş ya! Millet berber diye geçiniyor adam bildiği gibi kesiyor saçı. Saçı uçlarından hafif almak vardır 3 numaraya vurmak vardır. Bunların anlama problemi var galiba. Ben şahsen artık kendi saçımı kendim kesiyorum. Ufak hatalar oluyordu başlarda ama artık olmuyor, alıştım. Kendi saçımı düzgün, istediğim gibi kesiyorum. :D

Ben İstanbul'un Anadolu Yakasında oturuyorum. Yüzlerce berber gezdim ve hiç biri mi istediğim şekilde kesmez arkadaş ya! Millet berber diye geçiniyor adam bildiği gibi kesiyor saçı. Saçı uçlarından hafif almak vardır 3 numaraya vurmak vardır. Bunların anlama problemi var galiba. Ben şahsen artık kendi saçımı kendim kesiyorum. Ufak hatalar oluyordu başlarda ama artık olmuyor, alıştım. Kendi saçımı düzgün, istediğim gibi kesiyorum. :D

Bi ara ben de kendim kestim de , onun pisliğiyle de uğraşılmıyor ya :D Ayrıca ilk kesimlerde yapılan hatalar yüzünden sokağa çıkamıyosun :D

Siz ne yaptınız kendi saçını kesmek nedir ? Çok takılıyorsunuz bu meseleye. Gerçi dinime söven müslüman olsa 10 senelik ustam dükkanı kapafı ötekilerde uzakta diye 4 aydır traş olmadım. Düşündümde sakaryada var mı sağlam usta bildik. Banada lazımmış şimdi fark ettim.

Siz ne yaptınız kendi saçını kesmek nedir ? Çok takılıyorsunuz bu meseleye. Gerçi dinime söven müslüman olsa 10 senelik ustam dükkanı kapafı ötekilerde uzakta diye 4 aydır traş olmadım. Düşündümde sakaryada var mı sağlam usta bildik. Banada lazımmış şimdi fark ettim.

Abi saç çok önemli artık bu devirde, hele biz gençler için :D O berber koltuüğundan üst üste 5 traş mutlu kalkarsam nirvanaya ulaşmış olcam :D

Sanırım sen berber kuaför muabbetine takılıyorsun. Mahalleye berber değilde kuaför açılamaz mı demek istiyorsun? O gittiğin uzak yerdeki kuaförün bulunduğu yer de bir mahalle değil mi? Ayrıca senin de söylediğin gibi herkesin istekleri ve zevki farklıdır, istediğim sonuç diyip kestiriip atarsan insanlar nereden bilecekler nasıl birşey istediğini ve neye göre tavsiyede bulunacaklar, kendi zevklerine göre mi?

Amacım burada muhalefet olmak değil sadece tam olarak ne istediğini daha açık ve detaylı olarak anlatırsan insanlar daha rahat yardımcı olurlar diye yazıyorum bunları.

Sanırım sen berber kuaför muabbetine takılıyorsun. Mahalleye berber değilde kuaför açılamaz mı demek istiyorsun? O gittiğin uzak yerdeki kuaförün bulunduğu yer de bir mahalle değil mi? Ayrıca senin de söylediğin gibi herkesin istekleri ve zevki farklıdır, istediğim sonuç diyip kestiriip atarsan insanlar nereden bilecekler nasıl birşey istediğini ve neye göre tavsiyede bulunacaklar, kendi zevklerine göre mi?

Amacım burada muhalefet olmak değil sadece tam olarak ne istediğini daha açık ve detaylı olarak anlatırsan insanlar daha rahat yardımcı olurlar diye yazıyorum bunları.

Ben mahalleye kuaför açılamaz demedim, yanlış anlaşılma olmuş orada. Benim dediğim şu ki ülkemiz insanında oluşmuş olan "Mahalle Berberi" tanımının dışarısına çıkan birisi olsun. Yani hepimizin vardır doğduğumuzdan itibaren babamızın ve ya ailemizin traş olduğu, bizimde biraz mecburiyet, biraz deneme ile traş olduğumuz insanlar. Artık günümüzde saç değer kazandıkça bu işte yetenekte aranmaya başladı. E malum bunu da herkes yapamıyor. Berber gerçekten iyiyse zaten model ayırt etmeksizin kişinin suratına, yaşam tarzına, kişiliğine uygun saçı bulup yapacaktır. Model sorun değil yani :)

sakaryada çark caddesinin paralelinde bir berberde sakallarımı toplatayım dedim 10 cm e yakın olan sakalı toplaya toplaya 3 cm indirdi tövbe ettim daha sonrasında arkadaş kampüsdeki berberi tavsiye etti gittim istediğim halde çıktım ve memnunum sakaryada olanlar varsa kampüs iyidir :D ayrıca öğrenci işi çark caddesinin orada 20tl verdiğim sakal traşına okulda 10 lira vermiştim. :)

Arkadaşlar hayırlı günler. İzmir'de Konak-Bornova-Alsancak taraflarında sağlam, istediğin sonucu alabileceğin bir erkek kuaförü var mı? Lütfen mahalle berberinizi önermeyin, güvendiğiniz sağlam ve gittiğiniz yerleri söylerseniz sevinirim :shd

burak sen hala burada yaziyo musun lan

mahalle berberide istemiyormus elit mi oldun len :D

Geri