• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İzmir'de ulaşım

TiLLDoomsday

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
24 Haz 2009
Puanı
4
Arkadaşlar merhaba ulaşımla ilgili sorum olucak.İzmir otogardan Cumhuriyet Meydanına nasıl ulaşabilirim firmanın otobüs seferleri var fakat kaçırırsam alternatif ucuz yöntem ne olabilir ?
30bo02e.jpg

Garajdan hiç alsancak tarafına gitmedim karşıyakadan tarif ederdimde garajdanda eshotlar geçiyodur heralde belediye otobüsleri onlarla gidersin

Bildiğim kadarıyla garajda bayraklı otobüsleri var, onlardan birine bin bayraklıda in sonra bayraklıdan izbanla devam edersin.

Bildiğim kadarıyla garajda bayraklı otobüsleri var, onlardan birine bin bayraklıda in sonra bayraklıdan izbanla devam edersin.

teşekkürler hocam.

Garajdan hiç alsancak tarafına gitmedim karşıyakadan tarif ederdimde garajdanda eshotlar geçiyodur heralde belediye otobüsleri onlarla gidersin

teşekkürler hocam fakat belediye otobüslerinde ücret kabul oluyormu kartmı gerekli.

Geri