• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İzmir'de Yaşayan Var mı?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Screwy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Screwy

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
2 Eki 2011
Puanı
175
Cümleten merhabalar :)

Arkadaşlar ocak veya şubat ayı başlarında izmire gitmeyi düşünüyorum gezmek amaçlı. Pazartesi gidip cumartesi veya pazar dönüşlü yani 6-7 gün civarında kalmayı planlıyorum. Ama konaklama da biraz tereddütte kaldım. Adını vermemde sakınca olur sanırım "Konakta Dış Ticaret Müsteşarlığı Batı Anadolu Bölge Müdürlüğü" yakınında bir otele rezervasyon yaptırdım 5 gece konaklama için 540 TL. Daha uyguna otel vardı ama kullanıcı yorumları kötüydü internette şuan rezervasyonu iptal edebiliyorum. Benimde aklıma günlük kiralık evler geldi ama o konuda da pek araştırma yapamadım internetten baktığım kadarı ile de bir şey yapamadım izmiri bilmediğim için. İzmir de yaşayan veya yaşamış birisi konaklama konusunda bana yardımcı olabilir mi? Yardım istediğim konu tam olarak sizce günlük kiralık evde konaklamalı mıyım yoksa otel iyi midir? Birde özel mesaj atarsanız otelin ismini söyleyebilirim belki bilginiz felan vardır. Konuyla ilgili yardımlarınıza talibim :)

Ben İzmir'de yaşıyorum ve günlük kiralık dairelerde çok zaman geçirmiş birisi olarak söyleyebilirim ki büyük rezillik çekersin. Sular doğru dürüst akmaz, çarşaf ve yataklar temiz gibi görünür ama aslında kirlidir, ısıtma sistemleri berbattır gibi... Hele hele yeme içme olaylarına da hiç girmiyorum. Hepsi internette güzel ve abartılı bir şekilde görünüyor. En mantıklısı otelde kalmandır.

Geri