• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

izmirli arkadaşlar baka bilirlermi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan canpause
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

canpause

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
1 Haz 2011
Puanı
10
Kemal Ekşioğlunu bilen bilir internete düşen çocuk tacizlerine tepki olarak ilgi çekici bir poz çekilmiş epey ses getirdi. Bende düşündüm ki bir çok arkadaşımız toplanıp yaratıcılığımızı kullanıp izmirin farklı ünlü yerlerinde bizlerde bu konuya tepki nitelikli resimler çekilip paylaşalım. Gerek değişik kılıklara bürünerek gerek daha farklı şekillerde foto çekilip bu konuya destek verelim ? izmirli arkadaşlar toplanıp bu konuda yardım etmek isteyen olurmu beyler ?
1014369_268662196610289_1197808467_n.jpg

----------

ya forumda izmirli yok yada pek ilgi çekmedi :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri