• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İzmirli arkadaşlarim bakabilir mi

Keep Calm Party On

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
17 Ağu 2013
Puanı
4
İMerhaba arkadaslar
Bir kac gun sonra kiz arkadasimin yanina gidecegim dogma buyume izmirli olmama ramen izmire ozel bir hediye aklima gelmiyor sizce ne almaliyim

Ek : bosver izmirden alinacak hediyeyi ben kiz arkadasima sunu aldim cok mutlu oldu dediginiz birsey varsa dinlemeye hazirim

İMerhaba arkadaslar
Bir kac gun sonra kiz arkadasimin yanina gidecegim dogma buyume izmirli olmama ramen izmire ozel bir hediye aklima gelmiyor sizce ne almaliyim

Ek : bosver izmirden alinacak hediyeyi ben kiz arkadasima sunu aldim cok mutlu oldu dediginiz birsey varsa dinlemeye hazirim
ben sandık içinde kurumuş ama kitap arasında sıkıştırılmamış gül vermiştim 3 yıl önce. Kız izmirli değildi ama ona verdiğim hediyeler arasında en çok bunu sevmişti. İçinde küçük notlar ve sürekli yanında taşıyabileceği bir de gümüş kolye vardı olduça sade birşeydi.

İMerhaba arkadaslar

Biraz uğraşmalı ama ben kapsül şeklinde satılan hap kutusu ayarlayıp içine gine kapsül şeklinde küçük notlar yazmıştım dışınıda güzel bir jelatinle kaplamıştım, ihtiyacın olduğunda içinden bir tane alıp okursun demiştim ve çok beğenmişti. Yaparken çok üşenmiştim ama değmişti tabi şuan ayrıldık kapsül mapsül yalan oldu o ayrıda :D Bidaha öpseler ciddi bir ilişkiye girmem. Uzun ilişki pişmanlıktır kimse vazgeçilmez değildir her zaman ilk kendinizi düşünün ve geliştirin sonrasında onlar sizi bulur merak etmeyin ;) Kamu spotunuda vermiş olduk hadi hayırlı işler :D

izmirin pişmaniyesi meşur diye biliyordum yanlışım yoksa :)

- - - Güncellendi - - -

Onur hiç güleceğim yoktu gece gece :D

- - - Güncellendi - - -

Adeta düşüncelerimi yansıtmışsın kardeşim eline sağlık,ciddi ilişki falan fasa fiso kardeşlikler,nekadar başarı okadar mükafat nekadar maddiyat okadar ilgi ;) ciddi olacaksa takıcan koluna biticek,yoksa hepsinin sonu pişmanlık ve zaman kaybı.

- - - Güncellendi - - -

- - - Güncellendi - - -

Adeta düşüncelerimi yansıtmışsın kardeşim eline sağlık,ciddi ilişki falan fasa fiso kardeşlikler,nekadar başarı okadar mükafat nekadar maddiyat okadar ilgi ;) ciddi olacaksa takıcan koluna biticek,yoksa hepsinin sonu pişmanlık ve zaman kaybı.

Az da olsa güldürdüysem ne mutlu bana :) Dediğim gibi yanlış anlaşılma olmasın eğlence amaçlıdır. Bu arada pişmaniye İzmit (Kocaeli)'e ait.

- - - Güncellendi - - -

- - - Güncellendi - - -

Aynen öyle kardeşim... He bizim hatamız yok mu ? Tabikide var fakat asıl önemli olan sonuna kadar sevmek, sadık kalmak, sahip çıkmak değil midir. Zamane kızları işte akılları bir karış havada. Dediğin gibi sağlam bir meslek ve güzel bir yaşantın olduğu müddetçe sen istemesen bile sana aşık olurlar :D

Geri