• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Jade Dynasty - Balıkçılık

TuRkStOrM

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
5
Balık tutma eventi belirli zamanlarda olup her event saatinde sadece bir kere balık tutunabilir. Saatlerine gelince amiyi bulduktan sonra fishing time kısmına bakarak görebilirsiniz.

index.php

Balık tutmak için sunstream city'e gidiyoruz ve amiyi buluyoruz. (113 142 ) kordinatinda bulabilirsiniz.

Npc yi tikladiktan sonra quest kismina geçip fishing bait isimli görevi aliyoruz. bir pencere cikar 5 saniye sonra ekranda bu pencereyi kapattiktan sonra bait yani yem üzerimizdedir. 4 çeşit yem vardir ve tutulma yerleri farklidir.

şimdi bu yerleri ögrenelim.

balik2.jpg

Efendim şimdi balıgı tuttuk ne yapacaz kısmına geçelim.

balik tutarak elde ettigimiz itemlerden sadece işimize yarayan kismi Fishing certificatedir. digerlerinin hepsi işe yaramaz item olup direk npc ye satmaniz önerilir.

Şanslisiniz ve baliktan fishing certificate cikarttiniz bunla ne yapacagiz peki.

Fishing certificate günde bir defa yapilan ve oyun saatine gore 18:00 -19:00 arasi olan büyük balik eventidir.

Bu evente katilmak için belirtilen saatte ami ' nin yaninda bulunan roaming fisherman isimli npc den fishing mastery isimli gorevimizi aliyoruz. elimizdeki fishing certificayi alip bize 10 adet yem verir. yemleri aldiktan sonra direkt billows haritasina gidiyorsunuz ve oltalara ulasiorsunuz.

Balık tutmak için 1.,2.,3.,4. ve 5. realmde olmanız gerekmektedir :'(

index.php

haydi rastgele diyorum

şimdi burada tuttugunuzda gelecek itemlere bakalim

half breaks : 10 taichi pil verir sunstream roaming fishermandan gorevini alarak cevirebilirsiniz.
scallop : farkli gorevler verir ve size fishing titlesi icin fishing handbook verir. ben bi yararini goremedim sadece bir title ugrasmaya gerek yok.
zalmon lobster :20 gold degerinde bir baliktir npc ye satarak paraya cevirebilirsiniz.
woonder orb : direkt npc ye satın degersiz bir itemdir.
bunlar haricinde bir odul sistemi vardir moy fish tutanlara madalya veriliyormuş.

Geri