• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Jangan Cave Safe Slot Noktaları ( Plvl İçin )

DarkLight

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
25 Tem 2009
Puanı
116
maxigamelogo.png

Evet arkadaşlar jangan cavede charlarını kasanlar için bu plvl yerlerini araştırmak istedim ve bulduğum sonuçları sizlerle paylaşmak isterim.

[BILGI]1- Kasılacak çarınız resimdeki gibi B2 girişte bulunacak ve powerlevel çarınız resimdeki gibi B3 'te duracak. ( resimde sadece batı yerini göstermişler isterseniz doğu,kuzey,güney aynı yerlerde yapabilirsiniz.)

zx07b.png
[/BILGI]

[NOT]
2- Çarınız resimdeki gibi benim çarın olduğu yerde durucak. Powerlevel çarınız B2 camp8 de. Buyrun resim :

Kasılan çar :

l8fu0.jpg

Kasan çar :

mw7a0z.jpg
[/NOT]

[ACIKLAMA]
3- kasılan çar B1 girişte durucak. Powerlevel yapan çar B2 camp 13 te tam ortada. Buyrun resimlere geçelim :

Kasılan çar :
2f0aotx.jpg

Kasan çar :
2v1k7r5.jpg
[/ACIKLAMA]

[UYARI]
4 - Kasılan çar B4 te ışınlanma yerlerinde durucak. Kasan çar B3 te ışınlanmanın oralarda durucak.

Kasılan çar :
mwbhg7.jpg

Kasan çar :
98f4hx.jpg
[/UYARI]

[BILGI]5 - Bunu tamamen kendim buldum . Kasılan çar medusa ışınlanma yerinde diğer çarlar B2 camp8 ve B1 de buyrun :

kasılan :
2ilijxz.jpg

Kasan :
o926as.jpg

2.ci kasan :
14ddqmh.jpg
[/BILGI]

Konu ve Bilgi Arkadaşım
KaYZeRSoZZe nin konusundan alınmıştır. Kendisine sonsuz teşekkürler.

Konuya Gitmek İçin Tıklayın.

Son düzenleme:
diğer konuda da yazmştım sanırm ama buyrun size güzel bir paylaşım aynı anda 3-4 char birden bile kasabilir öncelikle başka bir siteden alıntı yaptığım şu resmi paylaşmak isterim

jangancave.jpg

Resimde görmüş olduğunuz gibi katların ne şekilde üst üste geldiği anlatılmaya çalışılmış 4. kattada medusa girişi 3. kattaki orta kısma denk geliyor.

şimdi esas nokta olan 1 milim bile kaymadan charlarımızı nasıl oturtcaz kasan charın 1mob sektirmeden daima diger charları görmesini sağlamak diyelim

aşağıda vereceğim kordinatlar sallamadır.

örneğin b2te olan bir kordinat X:35000 Y:35000 Z: 500
yukardaki kordinata istinaden bir üst veya bir alt kata charlarınızı bırakacaksanız bir üst kat için X:45000 Y: 45000 Z:500 (Z değeri çok önemli değil kasılcak kattan herhangi bir Zdeğeri uyar)

aynı şekilde charlarınızı kasılcak alana göre safe bir slota bıraktığınızda bu şekilde kasan charın rangesini 70m yapabilirsiniz ve her zaman diğer charları görür. Unutmayalım bir üst kat için kordinatların başındaki rakam 1 artıyor bir alt kat için 1 azalıyor. ben bu taktikle 1 haftada 15 lvlden fazla kastım

Update'den sonra gelen yeni özellik ile haritada pt masterinin işaretledigi noktalarda işe yarıyor. Mesela b2'de herhangi bir camp'ı işaretledikmi b3 veya b1de gözüküyor.

Resimleri tekrar güncellemeniz mümkün mü ?
Karakterler Level 70 oldu hala daha Niya Sniper'da devam ediyorum. Sanırım Power yaptığım karakterlerin yerlerini değiştirme vakti geldi.

Geri