• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Jangan Tomb Of Qin-Shi POWERLEVEL Harita

HolyArcher

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 May 2009
Puanı
2
Evet sanıyorum yine bir ilk Türk forumlarında hiç rastlamadım buna hatta yabancılardada rastlamadım. Harita doğrudur en azından 3 mekanı denedim oluyor.

Haritanın mantığı:Ortada dikdörtgen (silinik) B1, 20Tane Kutu B2, Diğeri de B3zaten haritaları biliyorsunuz. Şimdi 80Lv bir adamı alın B1 de ortadaki heykelde ölmeyecek biryere koyun. Sizde B2 deki Champ 8 de kasın. Yada burda az Xp gelir diyorsanız; Düşük levlelli adamı B1 > B2 ye ışınlanma yerine koyunve siz de B2 Ch 13 de kasın. Yok benim adam daha yüxek level diyorsanız. Ezik olanı B2 Champ 14 e kyun siz de B3 de haritanın orasına denk gelen yerinde kasın!

NOT: Haritaların birbirinin üstüne çakıştırılması tamamen doğru denedim!
NOT2: B4 olmuyor onuda denedim!
NOT3: Kasarken ki tek sorun aşağı kattaki adam Bard bufftan başka buff veremiyor yukardaki adama!
NOT4: Taxi yapacaksanız İtem Auto yapmayın; item gidiyor...

[IKAZ]EMEĞE SAYGI!![/IKAZ]​

ben 1 şey anlamadım haritadan biraz açıklama yaparmısın

ben 1 şey anlamadım haritadan biraz açıklama yaparmısın
Haritanın mantığı:Ortada dikdörtgen (silinik) B1, 20Tane Kutu B2, Diğeri de B3zaten haritaları biliyorsunuz. Şimdi 80Lv bir adamı alın B1 de ortadaki heykelde ölmeyecek biryere koyun. Sizde B2 deki Champ 8 de kasın. Yada burda az Xp gelir diyorsanız; Düşük levlelli adamı B1 > B2 ye ışınlanma yerine koyunve siz de B2 Ch 13 de kasın. Yok benim adam daha yüxek level diyorsanız. Ezik olanı B2 Champ 14 e kyun siz de B3 de haritanın orasına denk gelen yerinde kasın!

Daha başka nasıl anlatayım bilmiyorum!

süper bişey gerçekten dw cave için de vardı böle bişey resim falan görmedim hiç ama denk geldim ama yeri daha sonra bulamadım
dw cave de taxi yapan charın yanına giderken cave yakınların da partideki adamları yakın gördüm ve bana exp geldi nerden gittiğimi tekrar aradım bulamadım ama o noktayı tam olarak bulmuş değilim ama böle bişey var

Ben bu anlattıgınız olayı denedim .. düsük level çarlara exp gidiyor fakat bard bufları gıtmıyor ..
nedeni nedir acaba bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

Geri