• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Janissary ● #8GU9UY2J | Klanımıza Maxigame'den Herkesi Bekleriz

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Kürşad
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kürşad

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
13 Ocak 2011
Puanı
186
Janissary_Sade_Logo.png

*Klanımızda artık resmi olarak hiç bir savaş yapılmamaktadır.

Merhabalar, yaklaşık dört aydır oynadığımız, büyüttüğümüz, geliştirdiğimiz Yeniçeri manasına gelen Janissary klanımıza seviyeli, karakteristik özellikleriyle ön planda olan seviyeli dostları bekliyoruz. Klanımız 4* seviyedir. Şimdiye kadar 21 savaş kazanılmış, 9 savaş kaybedilmiştir. Bunlara ek olarak 1 savaştan da berabere ayrılınmıştır. Savaşta saldırıların stratejik olarak yapıldığı, herkesin kendi rakibini sıkı markaja aldığı, kimse kimsenin rakibine saldırmadığı savaşlar yapılmaktadır. Hoş, bir süredir üniversite finalleri ve üniversiteye geçiş sınavları dolayısıyla kadron pasif kalacağından dolayı savaşlara ara verilmiştir. Eski günlerimize bilhassa zafer nidalarıyla dönüş yapmak istiyoruz. Ara verdiğimiz savaşlara tekrar başlıyoruz ve sizi de aramızda görmekten memnuniyet duyarız. Klanımızda benim nişanlım da olmak üzere bayanların bulunduğunu hatırlatır ve küfüre asla müsamaha gösterilmeyeceğinin altını çiziyorum. Her ne sebeple olursa olsun, küfür veya argo kelimeler kullanılmamaktadır. Ayrıca klanımızda MaxiGame'den dostlarımız da bulunmaktadır. Eski günlerimizden şimdiye doğru bir kaç görüntü;

nQCXjVB.png

hBc5nnX.png

DUS0FrR.png

mnnLIp5.png

Son ekran görüntüsü tam da bugün çekilmiştir. Tekrar eski Janissary olmak için elimizden geleni yapıyoruz, sizde bize katılmak isterseniz belirtmeniz yeterli. Şuan klan türünde herkes katılabilir ibaresi vardır fakat maalesef herkes katılamaz. Başta da belirttiğim gibi, "sağlam" karakteriyle ön planda olan, seviyeli dostları bekliyoruz. Sürekli güncellenecektir.

Klan arama motoruna #8GU9UY2J kodunu yazarak klanımızı kolayca bulabilirsiniz. Sizi aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Son düzenleme:
Ben ve [MENTION=256042]Kuroyukihime[/MENTION] (Mehmet Ali) de olmak üzere bu clandayız. Aynı şekilde, bize insan olan insanlar lazım. Bunun için de öncelikli arayışımızı ve tercihimizi MaxiGame platformunda yapmak istedik. Buradaki herkesin belli bir seviyeye ve kapasiteye sahip olduğunu biliyoruz, sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Ben ve @Kuroyukihime (Mehmet Ali) de olmak üzere bu clandayız. Aynı şekilde, bize insan olan insanlar lazım. Bunun için de öncelikli arayışımızı ve tercihimizi MaxiGame platformunda yapmak istedik. Buradaki herkesin belli bir seviyeye ve kapasiteye sahip olduğunu biliyoruz, sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.
Beni niye saymıyosun
:angry:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri