• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Jax Rehberi Ability+Attack+Dodge

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan abaza54
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

abaza54

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
25 Tem 2011
Puanı
0
Arkadaslar Jax Ablility + Attack + Tank bir herodur ve skilleri assasin[Suikastci] olarak cok idealdir.

Jax icin skiller bu sekildedir.
spell_81.jpg
Equipment Mastery

Jax'ın pasifi olan bu skill sayesinde satın aldığınız AD iteminin damage oranının 3 katı HP olarak eklenir bunun yanısıra AP itemlerinde de bu oran 2 katıdır. Yani +50 damage veren BF sword alırsanız 150 hp kazanırsınız.

spell_168.jpg
Leap strike

Bu iri adam bu skill sayesinde uzun mesafelere zıplayabilir ve oldukça iyi hasar verebilir özellikle w+q kombosu sayesinde zıplamadan önce Empower skillinizi kullanırsanız karşıdaki şampiyonun ödünü kopartabilirsiniz
s2.gif
ayrıca başınız beladaysa bu skill sayesinde herhangi bir objeyi seçmek kaydıyla oraya zıplayabilirsiniz bu bir minion olabilir ward bile olabilir.

spell_184.jpg
Empower

Bu skill sayesinde jax silahına güç ekler ve sonraki saldırıda düşmana fazladan hasar verir. Leap strike ile birlikte ölümcüldür.

spell_169.jpg
Counter Strike

Bu güzide skillimiz ise jax ın alan stun skilli ama bu skilli kullanabilmek için dodge atmanız gerekir o yüzden dodge veren itemleri almalı counter strike skillinizi bol bol level atlatmalısınız
s8.gif
kaçan bir adama empower+leap strike atıp yanına gittikten sonra counter strike ı kullanabilirseniz o adamın kaçma şansı çok az olur
s8.gif

spell_170.jpg
Relentless Assault

Jax'ı jax yapan olay işte bu ulti jax bu ulti sayesinde her 3. vuruşunda 140-210 (+0.7 ability power) şeklinde hasar verir ve her bir saldırı 10 stack sınırıyla öncekinden daha hızlı olur. 6-14%'e kadar attack speed artar . Yeni update ile beraber 20/35/50 + Jax ın dodge % si bonus olarak magic resist verir.

Jax icin spell & masteriler bunlardir.

Jax icin itemler bu sekildedir.
=====>=====>=====>=====>=====>
Ninja Tabi/Guinsoo Rageblade/Phantom Dancer/Hextech Gunblade/Banshee Veil/Bloodthirsty
aralardada pot almanız daha fazla kasmanız icin onemlidir...

Son düzenleme:
Arkadaslar lutfen cevap yazın bi tesekkur cokmu bu kadar emege ??

berbat ap değilki bu ad sadece

ayrıca masteryde revive fln var sıçmıssın ıcıne hepsının ve rune yok

Bak dostum o revive degil o magic resis veriyor resmi revive ayrıca ap fazla gerekmiyor... Gereken apyi Guinsoo Rageblade,Hextech Gunbladedan alıyor.Bu buildi bir dene bana tesekkur ediceksin ve runeyide sonrada ekliyecegim simdilik rune icin arastırma yapıyorum[Runelerle aram pek yokturda :)]

hextech yerine şöyle bi 155 ap lik item olursa azcık daha iyi olur gibime gelıyo :D

hextech jax için gayet ideal bir item ama phantom dancer artık dodge vermediğinden pek gerekli bi item olarak görmüyorum.eğer karşıda ap carry yok ise banshee yerine rabadon alınabilir, pd yerine ise bir adet daha hextech alınabilir, ilk başta guinsoo yerine hextech biraz daha rahatlatabilir. spell olarak heal ı pek gerekli görmüyorum, flash/exhaust ya da ignite/exhaust kullanılması daha iyi olur. mastery lere gelirsek critic hiç bir işimize yaramaz onun için exhaust ve ap/per level alınması daha iyi olur. magic penetration niye açık değil anlayabilmiş değilim ulti ve empower ile çok güzel gider. attack speed e hiç gerek yok. eğer ignite kullanılıyorsa açılabilir. armor p. masterylerine gerek yoktur.

Açıkcası övünmek gibi olmasın ama jaxla iyiyimdir...ilk defa bir oyunda 2 kere pentamı jaxla yapmıştım...Ve build güzel ancak biraz değişmesi gereken itemler var...Benim buildimde masteryeler defans kısmında aynı ancak offancede atack speede ve creeplere 2-4 dmg fazla vurmamı sağlıyacak statlar yerine spell pen. olanı açmayı tercih ediyorum item buildi olaraksa ninja tabi-guinso-trinity(Kesinlikle çıkılmalı)-hextech gb+----Oyun akışına göre madred's bloodrazor ve the black clever veya wamorg/atma çıkmak jaxa çok daha mantıklıdır...

Açıkcası övünmek gibi olmasın ama jaxla iyiyimdir...ilk defa bir oyunda 2 kere pentamı jaxla yapmıştım...Ve build güzel ancak biraz değişmesi gereken itemler var...Benim buildimde masteryeler defans kısmında aynı ancak offancede atack speede ve creeplere 2-4 dmg fazla vurmamı sağlıyacak statlar yerine spell pen. olanı açmayı tercih ediyorum item buildi olaraksa ninja tabi-guinso-trinity(Kesinlikle çıkılmalı)-hextech gb+----Oyun akışına göre madred's bloodrazor ve the black clever veya wamorg/atma çıkmak jaxa çok daha mantıklıdır...
+1

ryla da alınmalı

Geri