• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Jet Modem ile...

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Enomia
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Enomia

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
24 Ocak 2012
Puanı
1
Arkadaşlar ev telefonu kullanmıyoruz, bana 2-3 aylığına internet lazım şehir değiştireceğim için, onun için jet modem alayım diyorum jet modem ile sro oynarken lag falan yapar mı? varsa alternatif fikirleriniz bekliyorum.

Son düzenleme:
ttnet yalın internette ev telefonu gerekmiyor diye biliyorum

Farukcum kesinlikle alma, ben kullandım bundan 1 sene önce filan 10 dakikada 600 mb yiyordu ve sadece maxigame açıktı, ne resim açabiliyor ne video izleyebiliyordum ki 8gb'lik jet modem alsan tahminen 1-2 gün silkroad oynayabilirsin, ne video açabilirsin ne başka birşey. Alan herkes de kotanın çok çabuk dolmasından şikayetçi ben dahil kesinlikle alma sakın..

2-3 ay sonra iptal ediceksen vınn almak zorundasın ancak onlada Deniz'in dediği gibi 1-2 gün sonra kullanamazsın.

Bizim arkadaş VINN ile Son Destan oynuyordu daha doğrusu oynamaya çalışıyordu ama yok böyle bir lag üstelik kotayı yetiremezsin.

Nası yapıcaz beyler başka net yok mu 2-3 ay kullanabilceğim anlaşmayı fes edebileceğim ?

superonline veya ttnetin taahütsiz seçeneği vardı 10-15 lira fazla verirsin ama taahütsüz olur.

Arkadaşlar ev telefonu kullanmıyoruz, bana 2-3 aylığına internet lazım şehir değiştireceğim için, onun için jet modem alayım diyorum jet modem ile sro oynarken lag falan yapar mı? varsa alternatif fikirleriniz bekliyorum.
Lag yapmaz ama kapatman sıkıntı olabilir çünkü 12 ay sözleşme yapılıyor.

Geri