• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Job İtemlere Blue Ekleme (Resimli)

soulskeleton

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
11 Şub 2011
Puanı
4
Job itemlereni nasıl blue ekleyeceğimizi aşağıdaki s.s ler yardımı ile sizlere anlatacağım.
job iteme blue basmadan önce karakterimizde silk olması gerekiyor.
Çoğunluğumuzun job iteminin nasıl elde edildiğini bildiğini var sayarak hemen konuya giriyorum.

1) İtem malldan "Alchemy" bölümünden "Others" i seçiyoruz.

2) Ordan "Sealed Magic Rune" satın alıyoruz (tanesi 5 silk)

3) Aldığımız sealed macig runeleri şehirlerde bulunan "Magic Pop Guide" Gori ye giderek "Exchange sealed magic" rune diyerek kırdırıyoruz

4) Bize farklı degrelere sahip Stoneler veriyor.

5) Bu almış olduğumuz stoneleri degresine uygun job itemine basıyoruz. (HP-MP Kıyafetlere, Str-int Kıyafet, aksesuar ve silaha basılır)

Bu stoneler ile job kıyafetlerine hp-mp 300, str-int 3 (şimdiye kadar bana cıkan stonelerin en yüksek değerleri) basabiliriz.
Yani toplamda 6 armor iteme 1800 hp-mp ve toplam 11 iteme 33 str-int basabiliyoruz.
Buda bizim gücümüzü ve hp-mp miktarımızı biraz artırıyor.
kısa ve öz umarım işinize yarar.
Not:Char benim Deildir . Alıntıdır..

Kötü Olmuşbe Gine Zenginler Ön Planda Olcak Millet Normal Üstlüklere Str İnt Basamazken Bide Bunlara Masraf PP: Bu Gidişte Joymaxın Geleceği Biraz Kötü Gözüküyor :sevgiElbet Herkes Birgün Silkroadan Bıkacak:wgl:Yada Yasak Gelecek :ent Elbete Bende Oynuyorum Ama Bazılarını Hayatan Kopartıyor :drym: Buda Hiç Hoşuma Gitmiyor ;)

Nese Konu Güzel Teşekkürler Nede Olsa Sonuçta Sen Çıkarmadın Bu Yenilikleri :beer

Geri