• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

job pet bugundan kurtuluş

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan domerus
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

domerus

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Nis 2009
Puanı
0
mrb arkadaşlar sanırım çözümü buldum belki tesadüf ama sonunda oldu :D ohhhh oyundan çıkmadan önce ışınlanma alanım jangan dı hotana gittim orda oyundan çıktım tekrar girdim hotandaydım tabi atları katlettim meslek kıyafeti üstümde değildi bu sırada tabi diğer petlerim kapalıydı sadece atlar vardı . öldürdükten sonra job suit i attım yere ve petlerimi çıkardım hiç bişey yapmadan oyunu kapattım ve tekrar girdiğimde sadece petlerim vardı atlar yoktu ışınlandım falan gelmedi lanet şeyler ohh :D galiba bu şekilde kurtulunabilir çokk uğraştım ama inş bulmuşumdur çözümü bu şekilde yollar izleyerek kurtuluna bilir akla gelcek herşeyi denedim emin olun tek bunde işe yaradı :D ama bilmem belki de tamamen şanstır inş yardımcı olabilirim eğer tutarsa bi teşekkür yeter herkese iyi oyunlar :D

Geri