• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Jölem'deki simge ne ifade ediyor

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xSuBaTx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

xSuBaTx

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
17 Ara 2012
Puanı
111
BNdP5wYCYAEfNOo.jpg

Niye böyle bişey koymuş olabilirler sizce?
illimunati dicem fakat bu kadar olcağını sanmam.​

Çok basit, illuminati bendeb unu kullanıyordum direk fark etmiştim. Çoğu kişi illuminati'ye inanmıyor ama ben baya inanmaya başladım

Anlamı çıkardım açıklıyorum; tersten okuyunca diyor ki zat, biz yahudi misyoneriyiz domuz etine bayılırız, yaşasın siyonizm batsın tüm dünya diyor.

Son düzenleme:
illümunati olduğuna inanıyosun ama böyle bir şey yapabilceklerine inanmıyosun ilginç :D

Ne illumanitisi ya o şans eseri öyle olmuştur normalde adamlar göz yapmamışlardır. İllimunati diye bir şey yokki hem her yerde gördüğümüz o şeylerin hepsi şaka.

Dünyanın bir çok bölümünün Amerika'nın ve İsrail'in elinde olduğuna inanıyorsunuz fakat İlluminati'nin olduğuna inanmıyor sunuz :)

Bu da ilginç :)

seni 25. kare teknolojisi ve beyin okuyan mikro partiküllü nano çiplerle yapılmış özel üretim jöle ile beynini yıkamaya çalışıyorlar eğer kullandıysan 1 hafta içinde illüminatiye katılacaksın

ula hep işerken ona bakıyordum korkuyordum ve işemeyip kaçıyordum :D

(küçükken)

Dünyanın bir çok bölümünün Amerika'nın ve İsrail'in elinde olduğuna inanıyorsunuz fakat İlluminati'nin olduğuna inanmıyor sunuz :)

Bu da ilginç :)

İlluminati aklın sıra gizli güç olduğunu düşünüyor.Amerikanın elinde olan herşey ortada gizli saklı olduğuna kesinlikle inanmıyorum kimlerin Amerikancı oldukları vs. gayet ortada.İlluminati yalan.

arkadaşlar illuminati masonlardır. masonlar gençleri cezbetmek adına ismini illuminati diyerek ünlüleri ve ürünleri ve tvleri kullanarak kendilerine çekiyorlar. bir çok kullanılan bilimsel teknikle bunlarıda bizlere sunuyorlar zaten. subliminal mesajlar olsun 25. kare teknolojisi olsun. bir çok çizgi dizide ve filmde bunlara dem vurulmuştur ki geçmişte de bunların izlerinin var olması masonların ne derece planlı olduklarını gösterir. mtv bir mason kanalıdır ve kime hitap ettiğini biliyoruz :)

masonlarla ilgili fikir sahibi olmak adına bu abimizin tezlerinden yararlanıp kafanızda bir nebze şekillendire bilirsiniz illuminatiyi ve masonları :)

http://michaelsikkofield.blogspot.com/ adam iyi araştırıp yazıyor bu arada kaynak : kıçım değil yani

Son düzenleme:
Ersan Ersan Ersan Ersan nereye kadar Ersan .
Arada bir beni şaşırt ve hararetli hararetli tartışacağına işini yap.
Dur bakim hazır gözüme batmışken Feed-Back'lerine bakayım da suyun iyice bi kaynasın.

Geri