• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Joymax Day %1000 Exp Event

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Erukage
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Erukage

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
30 Haz 2012
Puanı
21
bügünden itibaren exp eventimiz başlayacaktır arkadaşlar item olarakmı verilecek ne yapılacak bilmiyorum ama gobi serverinde olanlar 50- olanlar pm atarlarsa beraber kasılabiliriz :) - Bizarre nick :)

İşte klasik joymax eventi.Oyuncu kazanabilmek için uyduruk işlerin mimarı joymax'ı kutlarım onun sayesinde bugünlere gelebildik şimdi 2 yaratıktan 0.01 exp alırken artık 0.10 alıyorum :)

Eziklikte sınır yok joymax için. Haftalardır bedavadan kafa ütülediler ama sağlam ders vermek lazım.
Herkez kendi server ında örgütlensin oyundan aynı anda cıkın bir kereye mahsus sadece bir kere akılları basına gelir bunların.Bunu yapınama guıld unıon global sadece bir kere cıkın serverdan aynı anda.

%1000 exp scroll eklemek için kaç gün uğraştılar ama scroll yerine direk alchemy rate gibi yükseltilse daha rahat olurmuş.

%1000 exp scroll eklemek için kaç gün uğraştılar ama scroll yerine direk alchemy rate gibi yükseltilse daha rahat olurmuş.

Yok be seymen bir şey olduğu yok.Saçma sapan işler.Haftalardır bunun için mi yaygara yapıyorlar.cinnet geçirecem nerede ise bildiğin gibi değil saldıracak yer arıyorum.

TGIF | Facebook
Yoruma baksana.

1 haftalık olsa event dediğin daha mantıklı olurdu ama 5 saatlik için illaki scrool yöntemi yapacaklar.Bunlar gösteripte elletmiyorlar 5 saatte kim ne kasabilecek ki:S

Hiç sorun değil ederim.Bi zahmet facebook sayfalarınada aynısını yaz.Mutlaka yaz.

her türlü hakareti hak ediyor joymax 1 aydır reklam yapıyorlar karşılığı bumu o kadar reklamın 10 tane scroll, + scrollar buglu heralde bazı moblardan çok exp bazılarından az exp geliyor örn 1 sona kesiyorsun 1 exp geliyor gidip 1 dk sonra 1 tane daha kesiyorsun 0.10 exp geliyor O.o açıkcası joymax gene yapacağını yaptı rezil insanlar.

----------

gm stall eventindede böyle yaptılar stalı 1 golddan açtı ilk ben buldum gm'yi 1 goldum yok diye yarım saat yazdım adama i no hawe 1 gold diye bekledi ***** gibi gerçi 6 tane rezerve 1 tane dmg sc verdi O.o

----------

sro r'de 70 level bi bow vardı bankası dolu diye event itemleriyle gelmemiş sc O.o

bugun bot alıp oyuna tam anlamıyla başlamayı düşünüyordum ne yani exp artışı toplamda 5saatlik scrollarlamı olacak?

league of legends oynuyacam artık bundan sonra şu çarı 50 level yapıp penonda 10 tane scyi harcayıp league of legendse dewam edecem hiç zaman kaybı bu joymax

Ne o beyenmedin mi ?

101 lvlde 20 exp alırsın işte.
beğenmedim kendi kalitelerinin ne kadar düştüğünü gösterdiler 101levelde 20exp 7/24 pre ile kasan biri için 1-2gün bile almıyor neredeyse 5saat sürmüş ne ala joymaxın bittiği gün bugundur.

Hahahahaa,yillar sonra bu konuyu hatirlaman ve yorum efsane

Knight bile eski'sine döndü sro hala geriye doğru gidiyor yazik Knight akillandi düzeltti inş sroda yapar

Geri