• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Joymax iyice su koyvermiş.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan hckturk
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

hckturk

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Eyl 2009
Puanı
5
Merhaba arkadaşlar joymax iyice salmış durumda.

Oyuna girerken sürekli terminated (10054) hatası alıyorum ve bir çara girmek için 5 - 6 kere id pw girmek zorunda kalıyorum.

Ayrıca yeni üyelik açmak istediğinizde veya çarınızın şifresini sıfırlamak istediğinizde birtürlü Joymax ten mail gelmiyor (gmail yandex gibi farklı maillerle denedim) . Ayrıca oyunda muazzam bir Lag var.

Şikayetlerimi joymax e de ilettim bakalım birşeyler yapacaklarmı.

Herkese iyi oyunlar.

Son düzenleme:
İkincil şifre oluşturup oyuna girmek birtürlü nasıp olmadı :D

Arkadaşlar 2 gündür yeni üyelik alamıyorum. Gmail yandex hotmail yahoo gibi maillerden de denedim. Joymax ten onaylama maili gelmiyor.

Deneyebilecek arkadaş varmı acaba bende mi bir sorun var diyorum ama ne sorun olabilirki ???

Arkadaşlar 2 gündür yeni üyelik alamıyorum. Gmail yandex hotmail yahoo gibi maillerden de denedim. Joymax ten onaylama maili gelmiyor.

Deneyebilecek arkadaş varmı acaba bende mi bir sorun var diyorum ama ne sorun olabilirki ???

mail sıkıntısı var düzeltecekelr yarın bende bekliyorum

Hala isro duruyor mu?
Karakterler eskisi gibi değerli değil ve başlamaya değmez diye duydum.
Yani emeğinin karşılığını alamıyorsun.
Aylık giderlere göre private serverlar biraz daha mantıklı gibi geliyor.

Hala isro duruyor mu?
Karakterler eskisi gibi değerli değil ve başlamaya değmez diye duydum.
Yani emeğinin karşılığını alamıyorsun.
Aylık giderlere göre private serverlar biraz daha mantıklı gibi geliyor.

private serverler durmadan kapanıyor ve şuan oyunda karakter değil itemler değerli oluyor ve şuan isro bana göre iyi bir private ile kıyaslanamaz yani

Hello, this is Silkroad Online.

All Servers will be undergoing Server maintenance Notice.

Maintenance Period: October 13, 2015 10:00~15:00 Joymax Standard Time

[Patch List]
- Mail server change
- New Magic pop card bug fixed

* Please be advised that the server uptime is subject to change.

private serverler durmadan kapanıyor ve şuan oyunda karakter değil itemler değerli oluyor ve şuan isro bana göre iyi bir private ile kıyaslanamaz yani
Hiç bir şey orijinal ile tabi ki kıyaslanamaz.
Ben sadece aylık giderlerin masrafını göz önüne koyduğumuz da ve belli süre sonra karakteri güçlendirip satmak istediğinde değil karakter değeri, elektrik faturasının değerinde bile satamıyorsun :)
Ama private serverlar'da yüksek fiyatlara karakter satılabiliyor .

Yarını bekleyeceğiz artık inşallah düzeltirler.

haykolik41
silkroad asıl şuan altın çağını yaşıyor. Ortada mal gibi gezen gold botlar yok. Eski kemikleşmiş oyuncular var ve çok kaliteli. Server sayısı azaltıldı evet ama az server da bol user var ve hepsi gerçek user. Eskiden 5000 kişilik serverin 4000 i gold bottu. Jangan dw semerkant bile bir sürü pazarcı çarlarla dolu. Oyun süper.

Geri