• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Joymax Yine İş Başında!

casablanka52

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
9 Ocak 2012
Puanı
15
Joymax yine iş başına geçmiş bulunuyor ki sabaha karşı Silkroad'a ait sayfalarıma telif atmış.

Diğer sayfalarımı kurtarabilmek için hemen sayfaları yayından kaldırdım. Lakin giden sayfalar oldu. Sanırım artık Silkroad ile alakalı bir sayfa kuramayacağız.

Sürekli telif atıyorlar zaten facebook inceleme yapıyor felan derken uzuyor o olay :)

Adamlar kendilerine ait olan bir şeyin peşine düşüyorlar ve yapmaları gayet normal olan şeyi yapıyorlar. Bu kadar basit. :)

Biraz akıllı olsalar telif hakkı atıp şu sunucu şirketleri ve butun herşeyleri kapatsalar keşke ama nerde o akıl onlarda :D

Adamlar kendisinin olana engel olmaya çalışıyor fakat neden şimdi ? zaten 2008-2009 da başladı bu özel server olayı neden ozaman değil şimdi ozaman engel olsaydı şuan belki herşey farklı olurdu şuanda yaptıkları tek şey kımse sılkroad oynamasın ıstıyorlar ( ben özel server oynamaya karşıyım eski isro olucaksa ) fakat kendi oyunlarınında oynanmasına engel oluyorlar bu yaptıkları olay garip bi olay yazık yani ama bizde ( silkroad oynayanlar ) biraz birlik olsaydı bu oyunu steam ' a geçirtirirdik çok yazık

Geri