• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Jquery Javascript ayarları

Keep Calm Party On

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
17 Ağu 2013
Puanı
4
iyi akşamlar arkadaşlar bir tasarım üzerinde çalışıyorum javascript ve jquery bilgim kısıtlı oldugu için işin içinden çıkamadım bir türlü yardımcı olursanız çok minnettar olurum

sorunum şu ki aşağıdaki gibi bir tablom var tabloya göre her TR blogu bir satırı ifade ediyor ben imlec bu satirlardan birinin üzerine geldiğinde arka plan renginin değişmesini istiyorum bunu css ile yapabiliyorum fakat arka plan rengi değiştiğinde satır içerisindeki linklerin okunaklıgı azaliyor ben herhangi bir tr satırı üzerine gelindiğinde o satırdaki bütün linkleri beyaz yapmak istiyorum fakat nesneler link oldugu için css ile yapmayi beceremedim en azindan sadece üzerine gelinen link beyaz oluyor o satırdaki bütün linkler değil yardımcı olabilecek biri varsa çok memnun olurum iyi akşamlar :)

<table class="">
<tr><td><a href="">deneme 1</a></td></tr>
<tr><td><a href="">deneme 2</a></td></tr>
<tr><td><p class="">deneme 2</p></td></tr>
</table>

77VZyv.png

[FONT=Tahoma, Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]div class ile ayıra bilirsin ve arka zemini beyaz yapmak istediğin hangi yerise örnek div-2 diyelim bura ise ona göre css düzenle olur[/FONT]

- - - Güncellendi - - -

yada direk : a:link{background-color:#FF0000;} komutu ekle

div class ile ayıra bilirsin ve arka zemini beyaz yapmak istediğin hangi yerise örnek div-2 diyelim bura ise ona göre css düzenle olur

- - - Güncellendi - - -

yada direk : a:link{background-color:#FF0000;} komutu ekle

yok Kerim'im tam anlaşılmadım heralde bu şekilde yukarıdada belirttigim gibi üzerine geldiğin kolondaki linke ait yazı rengi değişiyor diğerleri aynı renkte kalyor ben hangi satır üzerine gelirsen o satiradaki bütün linkler etkilensin istiyorum şu şekilde değil yani
za2oO6.png

Son düzenleme:
yok Kerim'im tam anlaşılmadım heralde bu şekilde yukarıdada belirttigim gibi üzerine geldiğin kolondaki linke ait yazı rengi değişiyor diğerleri aynı renkte kalyor ben hangi satır üzerine gelirsen o satiradaki bütün linkler etkilensin istiyorum şu şekilde değil yani
za2oO6.png

bir dosyaları up et özelden link ver bana

Geri