• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Jsro Files Dosyaları

Ellerine sağlıık kardeşiim :) ancak elimde 2008 R2 mevcut bununla açamazmiyim bu 2012 Backup'u ?

Az bulanan files paylaştığın için teşekkür ederim.
---------
google driveden clienti indirdim winrar çıkarırken data.pk2 sağlama hatası var dedi.

Son düzenleme:
2 clienti de indirdim sıkıntı çıkmadı bende. diyeri ile dene
Mediafire deki çalışıyo teşekkür ederim.
--------
Dostum bir çok kez server.cfg kontrol ettim,certificationuda kontroll etim ama bu hatayı alıyorum
divisonu çalıştırıyorum globalı da çalıştırıyordum diğer server programlarını çalıştırınca direk kapanıyo ve globala böyle hata veriyo
cannot certify server body : [DownloadServer][37.142.69.187]

Son düzenleme:
Galibe exe'lerde sıkıntı var sanki IP'leri otomatik 37.142.69.187 olarak görünüyor. Elimdeki diğer exelerle deneyince sıkıntı olmuyor ancak o bendekilerle yine aynı noktada takılıyor karakter oluşturulmuyor :(

----------

Mediafire deki çalışıyo teşekkür ederim.
--------
Dostum bir çok kez server.cfg kontrol ettim,certificationuda kontroll etim ama bu hatayı alıyorum
divisonu çalıştırıyorum globalı da çalıştırıyordum diğer server programlarını çalıştırınca direk kapanıyo ve globala böyle hata veriyo
cannot certify server body : [DownloadServer][37.142.69.187]
Kardeş kapanma olayını çözdüm şöyle yapıcaksın uygularsan %1oo düzelicektir .. Ilk olarak files dosyası içersinde ' srSpoof_patcher.exe ' bu programı kullanarak exe'ler içersinde
37.142.69.187 olarak ayarlanmış olan IP'yi bu program sayesinde kendi hamachi yada local ip'ne çevirebilirsin .. Kullanımı oldukça basit, mesela Machinemanager' nin kini değiştiriceksin ya ikiside aynı klasörün içindeyken açıyorsun karşına gelen yere aynen aynı şekilde MachineManager.exe yazıyorsun ve senden ip yazmanı isticek onuda yazdıktan sonra patch yapıyor .. :) kolay gelsiin

----------

Açılır diye tahmin ediyorum.
Kardeşim elinde Revolation Silkroad'ın editlenmiş SRO_Client.exe'si mevcut mudur acaba ? GameGuardi geçemiyorum :/

Tamamdır hepsini hallettim teşekkür ederiim yardımlar için :)

f10 Bug
Gameserver No Run For Data
Map Errors Help please

ben herşeyi hal ettim tüm bugları giderdim sadece defans ve ack bugu var item değerleri büyük ihtimal problemli dmg silah takınca 9999999-9999999 oluyor :D bunun sorunu bir yerden hal etmemiz gerkiyor

Arkadaşlar gameguardı aşamıyorum şuan elinde uygun sro_client olan varsa paylaşabilir mi

ben herşeyi hal ettim tüm bugları giderdim sadece defans ve ack bugu var item değerleri büyük ihtimal problemli dmg silah takınca 9999999-9999999 oluyor
:D bunun sorunu bir yerden hal etmemiz gerkiyor

gameguard sorununu çözmüşsün sanırım , kullandığın clienti paylaşabilirsen sevinirim

Son düzenleme:
clientim ve filesi arşivimdedir ve full ozel bire bir uyum yapılmıstır tum sorunları giderilmiştir :)

Geri