• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[JSRO] ingame resimler

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan CalypsOo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

CalypsOo

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
27 Şub 2010
Puanı
131
Jsro yada Csro da guild kurulsa nasıl olur yorumları almak istiyorum Jsro 130cap tek bölüm C/E kasması zor Csro 4 bölüm 130 cap bölümün biri sadece chn oyunda baya kolay ve free parti çokça var oyunlar yeni job sistemi sro-r files
Jsro üyelik:silkroad.pmang.jp
japon ipsi ve güvenlik kodunu japonca yazmak lazım (zaman alabilir)

MvxOg.jpg
g2pXf.jpg
CfTwc.jpg
Gj3tb.jpg
dxwif.jpg
0FWbg.jpg

Son düzenleme:
yani dicemki guild falan kurabiliriz ? Csro da da 4 sw var 1 tanesi sade chn 130 cap oda iyi yani oyuncuda var baya free taxi dolu oyun eğlenceli bişeyler olabilir

peki sen nasıl yaptın ve böyle bişey için japon ip lazım diyorsun üstüne party yapabiliriz anlat biraz :)

ben aylardır uğreşıyorum en son firma değişimi oldu domain değişirken güvenlik kodu mekanizması değişti kolay bi kod denk geldi üye oldum resme bakıp vikipediden yapıştırddım harfleri

chine silkroad olabilir tekrardan oynamışlığım var orda ama japanese sro çok tırt geldi

150 kişilik bir serverde hatta 50si de stalldaymıs 100 kişi ile ne kadar zevkli olabilir ki oyun ?

Geri