• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Jungle Heat

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Celahir
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Celahir

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
25 Ağu 2014
Puanı
18
Selam arkadaşlar daha önceden Clahs Of Clans oynamıştım sarmamıştı pek geçenlerde Jungle Heat i gördüm biraz daha güzel geldi bana forumdan oynayan arkadaşlar varmı acaba ? yardımlaşırız falan iyi olur pek bişe bilmiyorum oyunla ilgili

Nick ; Efendy (112lwl)

klan ; MilliGörüs(14lwl)

Konuyu yakin zamanda ben tekrar acmak istiyordum.Coc konusundan sonra gecen senede actim aslinda ama pek ragbet görmedi demekki bir senede 112lwl olmusum :)

Ben 10 Levelim oyun güzel ya coc a göre daha çok beğendim :)

KaoZ, 95 lvl

Arasira giriyorum, son zamanlarda baya yogunum zaman ayiramiyorum ama...

Vallaha ben oyuna basladigimda buldugum clandayim ve baya mutluyum. Cok turnuva kazanamiyoru belki ama hos bir ortam seviyorum.

Daha cok merak ettigin takildigin birsey olursa her turlu yardim edebilirim

NOOB VS YOU

Ama dedigim gibi cok fazla turnuva kazanamiyoruz. Clandaki tek turk de benim. Ama hemen herturlu yardimci olmaya calisirim :)

NOOB VS YOU

Ama dedigim gibi cok fazla turnuva kazanamiyoruz. Clandaki tek turk de benim. Ama hemen herturlu yardimci olmaya calisirim :)

Tesekkur ederim,pek yardima ihtiyacim kalmadi herhalde ;

PEDA0d.png

Maksat maxigame olarak birlikte olmak.

Ahahaha kusura bakma konuyu acanla seni karistirmisim. Dikkatsizlik :D

Gelmek isterdim ama bu grubu birakmak pek istemiyorum simdilik. Ama kurulursa ilerde gelebilirim oyunu birakma gibi bir niyetim yok suanlik

Geri