• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Jupiter 111-120 LvL Görevleri [Detaylı Anlatım] + NPC + MOB Haritası

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan OrioN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

OrioN

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
9 Ara 2009
Puanı
251
1be44701.png

NPC Haritası
2rmxmdv.jpg

baa519d9.jpg

MOB Haritası
2rmxmdv.jpg

2d645dee.jpg

Görevler

2rmxmdv.jpg

bb781a6b.jpg

bb781a6b.jpg

ae1d0e28.jpg

a778cbe7.jpg

1cc49c74.jpg

9a4179fa.jpg

cd56bd66.jpg

40268389.jpg

ae74868d.jpg

eced2919.jpg

7f3c4b7a.jpg

f23f334b.jpg

19635d75.jpg

753307a9.jpg

a974fe74.jpg

a974fe74.jpg

Son düzenleme:
Çok güzel düzenlenmiş yıldızlı teşekkür...

Lost Soldıer Ruben Minatour görevine çok guldim :D eline sağlık güzel rehber .

NPC Haritası silinmiş yeniden upload edermisin ;?

Resim silinmemiştir lütfen sayfayı yenileyip bütün resimlerin yüklenmesini bekleyiniz.
o site sorunlu cok agır npc haritasının resmini tinypic.com a upload etsen daha iyi olur. bütün resimler gözüküyordu bi o gözükmyüordu sadece resmin yarısı gözüküyordu :)

o site sorunlu cok agır npc haritasının resmini tinypic.com a upload etsen daha iyi olur. bütün resimler gözüküyordu bi o gözükmyüordu sadece resmin yarısı gözüküyordu :)

İmageshack' a upload edilmiştir. Boyutu 1 MB'den 332 KB'ye düşürülmüştür. Sorun devam ediyorsa lütfen belirtin önerdiğiniz upload sitesine yükleyeyim.

Arkadaşlar ben the earth görevini alıp yaptım ama vermedim.görev yapılıydı.expim 87 oldugunda gidip verecektim ve level atlayacaktım. expim 87 oldu npc ye tıkladım yapılı olan görev kayboldu. görevi tekrar alamıyorum ne yapmalıyım yardımcı olabilirmisiniz ?

Arkadaşlar ben the earth görevini alıp yaptım ama vermedim.görev yapılıydı.expim 87 oldugunda gidip verecektim ve level atlayacaktım. expim 87 oldu npc ye tıkladım yapılı olan görev kayboldu. görevi tekrar alamıyorum ne yapmalıyım yardımcı olabilirmisiniz ?

O görev sadece 1 kerelik görev o yüzden bir daha alamazsın.

Geri