• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

kablosuz internet

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Odessa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Odessa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Eyl 2013
Puanı
34
arkadaşlar PC ye ayrı tablete ayrı int parası ödemek canıma tak etti :) aklıma bişey geldi mümkünmü diye sormak istedim internetimi ortak kullanıyorum modem arkadaşımda ben yukardan aşşağıya kablo çekiyorum mesafe uzak olduğundan kablosuz çekmiyo ben bu bana gelen int kablosuyla interneti kablosuz yapmam mümkünmü mümkünse ne almam gerek kaça patlar bi yardımcı olursanız :D

arkadaşlar PC ye ayrı tablete ayrı int parası ödemek canıma tak etti :) aklıma bişey geldi mümkünmü diye sormak istedim internetimi ortak kullanıyorum modem arkadaşımda ben yukardan aşşağıya kablo çekiyorum mesafe uzak olduğundan kablosuz çekmiyo ben bu bana gelen int kablosuyla interneti kablosuz yapmam mümkünmü mümkünse ne almam gerek kaça patlar bi yardımcı olursanız :D

o kadar uğraşıcağına git bi modem al kapsama alanı fazla olanlardan keyfine bak :D

Router alabilirsin kablosuz olarak onunla dağıtıp bilgisayarını kablosuz bağlayabilirsin.Fiyatları 50 Tl den başlar 500e kadar gider kapsama alanına kalitesine göre değişir.

Router alabilirsin kablosuz olarak onunla dağıtıp bilgisayarını kablosuz bağlayabilirsin.Fiyatları 50 Tl den başlar 500e kadar gider kapsama alanına kalitesine göre değişir.
Tek Router la çözülebilcek bişey mi bu peki routerlar ucuz diye biliyorum fakat sadece kablolu olarak dağıttığını düşünüyodum kablosuz bağlantısıda var yani ? :D

----------

ortak olarak alabilirsiniz 150-200tl lik bi modem rahat götürür sanırım :)
söyledimde benim evimde %100 çekiyo nie alayım ki diyo :D yüzsüz işte :D

Tek Router la çözülebilcek bişey mi bu peki routerlar ucuz diye biliyorum fakat sadece kablolu olarak dağıttığını düşünüyodum kablosuz bağlantısıda var yani ? :D

----------

söyledimde benim evimde %100 çekiyo nie alayım ki diyo :D yüzsüz işte :D

Çözebilirsin tek router ile kablosuz olanları da var onlar biraz daha pahalı kabloludan ofiste 2 tane router kullanıyoruz gayet sağlıklı çalışıyor.

Çözebilirsin tek router ile kablosuz olanları da var onlar biraz daha pahalı kabloludan ofiste 2 tane router kullanıyoruz gayet sağlıklı çalışıyor.
kablosuz özellikli 50 tl ye buldum bunun olayı nedir şimdi bu şekil mi ? :D
vz1nQm.jpg

kablosuz özellikli 50 tl ye buldum bunun olayı nedir şimdi bu şekil mi ? :D
vz1nQm.jpg

Aynen öyle olacak mavi olan kısıma senin komşudan gelen kabloyu takacaksın diğer 2 sarı yerin birine pcne giden kabloyu takarsın biri boşta kalır kablosuz özelliğini de kullanırsın.

Aynen öyle olacak mavi olan kısıma senin komşudan gelen kabloyu takacaksın diğer 2 sarı yerin birine pcne giden kabloyu takarsın biri boşta kalır kablosuz özelliğini de kullanırsın.
Yardımcı olan herkeze teşekkür ederim :D konu kilit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri