• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kaç Cap Olsun ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan captan77
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Kaç Cap Olsun ?

• 80

Kullanılan: 8 42.1%
  • 90

Kullanılan: 1 5.3%
  • 100

Kullanılan: 3 15.8%
  • 110

Kullanılan: 7 36.8%

• Kullanılan toplam oy
    19
  • Anket kapatılmış .

captan77

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Ocak 2010
Puanı
1
BEYLER BAYANLAR ;
12 GB RAM
500 GB Sabit Disk
80-90-100-110-120-130 Cap
3 Gbit Saldırı Koruması
Cisco Donanımsal Firewall
%100 Uptime Garantisi
Oyun Kurulumu Ücretsiz
1 Adet Comlu Domain Hediye
A'dan Z'ye İsteğe Göre Kurulum
Sabit Fiyat Garantisi
Limitsiz Trafik
Türkiye Lokasyon
1 Adet IP Adresi
1 Gbps Port

ARKADAŞLAR SİZ BAŞLAMAK İSTESEYDİNİZ KAÇ CAP OLMASINI İSTERDİNİZ VE NASIL ÖZELLİKLERDE OLMASINI İSTERDİNİZ LÜTFEN OY VEREBİLİRMİSİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ

Örnek : 80 Cap Free Silk.

Benim şuana dek hayatımda en beğendiğim sistem mysro'daki sistemdi . 120 cap / Sadece Chinese vardı . Zor değildi ama öyle hemende 120 olunmuyordu . Öldükçe anubis , medusa , soso , apis filan çıkardı millet oralara gidip pt'lere girerdi yüksek lv ler kasardı . Free silk filan yoktu . 2 saat Apis'e gidicez diye uğraşırdık yollarda ölürdük ama zevkliydi . Mesela medusa filanda jangan cave'ye girmeden hemen yolun üstünde olurdu . Az yukarıda soso vardı . Herkes ulaşabiliyordu oralara mesela . Ama anubis bizim normal sro'da thief ve hunter cave olarak adlandırdığımız yerlerden birindeydi . Galiba thief cave'de duruyordu . Apis zaten normal yerindeydi . Eğer yeni bir server açıcaksanız coin sistemi filan bu tarz şeylere girmemenizi öneririm . Çünkü private sro'nun amacı eskiyi hatırlatmaktır . Ha mysro hatırlatıyor muydu dersen . Kısmen cevabını veririm . Ama yinede güzeldi şimdi olsa yine oynanırdı bence . Ama sp bug ve pet bugu vardı oyunda , zaten onları kaldırmak için update geldi oyun birkaç gün kapandı sonra oyun açıldı ve kimse gelmedi oyunda bitti . Şuan açsalar tekrar başlarım .

----------

Ha eğer 80 cap bi server açmayı düşünüyorsanız hemen 80 lv e ulaşılmamalı . Çünkü yapıcak birşey kalmıyor ve insanlar hiç emek vermedikleri için hemen oyunu bırakıp gidebiliyorlar . Flood oldu ama mesajı düzenleyemiyorum .

Aklın varsa server açmassın . Ne kadar emek versen bile senin değil de, çoluk çocuğun açtığı serverlar tutuyor. emeklerine yazık olur.

Son düzenleme:
Ben Türkiye'de düşük capli sunucu açıpta ayakta kalanını görmedim.

Türkiye de server işi zor hiçbiri tutmuyor emeğine yazık olur.

[MENTION=60]Sentinus[/MENTION]'a teşekkür ediyorum bizim gözümüzden kaçmış :D bence 110 yada 120 cap en ideal'i diye düşünüyorum :)

ilk açılışta 110lvl karakter ve yeterince sp olmalı. diğer özellikleri isro ile birebir aynı olmalı max lvl 110da sınırlı tabi.kervan işi ile gold yapılacak bir sistem oluşturulmalı. ve ip limit getirilmeli.ve item takasını kesinlikle oyunda gmlerin yapması gerekli.

Geri