• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

kaç lwl kadar sp kasmalıyım

Aktiflik
K.Tarihi
26 Ocak 2012
Puanı
3
merhaba arkadaşlar benim 25 lwl çarım var mensada ve sp kasıyorum daha hiç bi şeyi uplamadım sadece hep strye veiyorum çünkü ilerde çarı bicheon fire cold yapıcam fakat benim sorunum çok zor kaslıyor çar ve kasan yer fazla yok mensada beni. 21 k sp var acaba sp kasmayı bıraksam ilerde sorun olurmu veya sp kasmayı bırakıp gap mı yapsam bi yardım edin not:imla ve yazım hatam olabilir özür dilerim şimdiden

Öncelikle konunun yeri yanlış uygun bölüme taşıdım.

Str çhar özellikle blade kasıyorsanız sp ihtiyacınız muhakkak olucaktır.

Blade hem zor kasılır yavaş ilerler hemde sp'si yoksa çile olur insana muhakkak sp kasmalısınız.

şuan için 1m sp'nin 120 lv kadar yeteceğinden bile şüpheliyim. önceden 1m sp kasıp rahat oluyorduk fakat hem blader istiyorsun hem de isro bazı yeni skiller vs getirdi. düşük lv'ken en az 1.5m sp kasmanda fayda var :)

Hazır lvl düşükken sp farm yapın,farm yaptırıcak çharınız yoksa düşük lvlde sunlar uygun olur bir sun alın kendiniz kasarak farm yapın ama muhakkak yapın.

şuan için 1m sp'nin 120 lv kadar yeteceğinden bile şüpheliyim. önceden 1m sp kasıp rahat oluyorduk fakat hem blader istiyorsun hem de isro bazı yeni skiller vs getirdi. düşük lv'ken en az 1.5m sp kasmanda fayda var :)
110 veya 100 capta wiz/cleric 1.3m sp istiyordu 120 capta bicheon / fire / cold 3 4 milyona kadar yolu var :D Ayrıca bence spyi bırak level kas 105 level olunca cavede çok rahat kasarsın fakat 105e kadarda spsiz çok zorluk çekersin

Geri