• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kaç Tane Çöp Adam Var ?

MinstreliX

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 Nis 2009
Puanı
1
bunu bulan dilesin benden ne dilerse:D

padamlz2.gif

126 tane var ama resim ilerledikce sayı coğalıyomus gibi duruo eğer resmi çekip bkarasanız anlarsınız...

bencede 8 sebep:
birden fazla hareket war ama benim saydğm kadarıyla da 8 tane aynı işlemi yapan çöp adam vaR eğer doğruysa tşklerinizi bekliorm :):)

4742 adam var ondan sonra tekrar:Dinanmayan aksini ispatlasın :D:D:D:Dsahi şaka bir yana kaç tane var burda yaa

8 farklıçeşittehareket yapan çp adam var. 150-20 arasıda çöp adam var habire başa döne döne dolanıo:'(

orada 2 tane var heryere koymuşlar ve aynı hareketleri yapıyolar

abarttın biraz 2 tane yok :D:D

2 seçenek var.

1) orda 1 tane çöp adam var ( hepsi birbirine benzio :D (espiriydi:D))

2) şöyle anlatayım. resim boy olarak 900 en olarak 300 olsun. yani 300*900 . bu resmin 100*300 x 3 olarak düşünebilirsiniz. çünkü aynı giften 3 tanesi yanyana getirilerek oluşturulmuş :) her boşluktan çıkan adam aslında diğer boşlukta kayboluyor ama 2 taneyi birleştirince ( zamanlama meselesi ) birinden geçerken diğerinden çıkıo :) yani aslında orda 100*300 de ne kadar adam varsa toplamdada o kadar adam var :) (resmin 300*900 olduğunu varsaydım )

Bence 1 tane var..:)
Sebep:1 tane çöp adamı ilk olarak nerelere gidiceğini nasıl ve ne yapacağını işliyolar..
Sonradan resmi oynatıyolar hızlı bir şekilde olarak..:eat:

Geri