• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kaç Yıl Oldu ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Alliance
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Alliance

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Nis 2010
Puanı
138
İzmirli bir iş adamının oğlunun sünnet düğününe katılan Bülent Ersoy, sünnet çocuğuna "Ben de sünnet oldum, korkma" diyeli 23 yıl oldu.

Atlasjet, "77 santimin kıymetini oturanlar bilir" ve "69'u çok seveceksiniz" reklam sloganlarıyla kafaları karıştıralı 3 yıl oldu

Amerika'da bir kadın, intihar ederken ip kopunca, ipi üreten firmayı dava edip 2 milyon dolar tazminat kazanalı 5 yıl oldu.

Ankara'da bir hırsız, girdiği evdeki para kasası ile birlikte "bekçi köpeğini" de çalarak kayıplara karışalı 7 yıl oldu.

Adana'da Fikret Denilce isimli vatandaş, "Evleneceğim" diye babasıyla tanıştırdığı sevgilisi, babasının eski sevgilisi çıkalı 27 yıl oldu.

Osman Yeken adlı İzmirli bir genç, 5 turist kızı ikna ederek müslüman yaptığını söyleyeli 23 yıl oldu.

Adana'da bir adam, bahçesinde esrar yapımında kullanılan kenevir ele geçirilince "Ben susam diye ektim kenevir çıktı." diyeli 6 yıl oldu.

Bursa'da bir imam, arkadaşlarına "Ben İslam'ı seçtim tercihim doğru, indir başını secdeye doğru" kandil mesajı atalı 9 yıl oldu.

İzdivaç programına katılan bir adam, kadına "Kuşuma bakar mısın, ilgilenir misin? diye sorunca stüdyodakiler kahkaha atalı 4 yıl oldu.

Caner, telefonla arayıp canlı yayına bağlanan Tülin'e sinirlenip kafasında bardak kıralı 8 yıl oldu.

Hava durumu spikeri Ersin İmer, Marmara ve İç Anadolu Bölgesi'nde don görüleceğini anlatıp "Hepinize donsuz geceler" diyeli 24 yıl oldu.

Ukrayna'da Darth Vader kostümlü bir kişi belediye binasına giderek "Ben Darth Vader, bana uzay gemim için toprak verin" diyeli 3 yıl oldu.

İzmir'de bir vatandaş, uyurken şaka amaçlı ağzına patlıcan sokan arkadaşını bıçaklayarak öldüreli 49 yıl oldu.

Temizlik işçileri, Taksim'de çimlere uzanan turist çifte "Türkiye'de böyle yatılmaz" diyerek turist çifti süpürgeyle dürteli 6 yıl oldu.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Geri