• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kafam bozuk :(

Aktiflik
K.Tarihi
21 Mar 2011
Puanı
4
Sa arkadaslar az önce rottweiler cinsi köpeğimi köpek parkında salıp gezdiriyordum 8-10 yaşında bi cocuk ısırıyomu dedi ısırıyo dedim dışarda baktı biraz iceri girmeye kalktı girme dedim girdi başta benimki bi şey yapmadı çocuk seviyodu felan ben pek güvenemedigimden kafasını tutuyodum git felan dedim bırakcam simdi ısırır dedim gitmedi neyse köpeği saldım gezerken sevmeye kalkmış kolunu kapmış kanama degilde biraz ezilme gibi diş izleri vardı :( sizce benim ceza alma ihtimalim nedir? köpeğim köpek parkında çitlerin arkasında duruyodu o kadarda uyardım.Köpek başta hırlamayınca uyuz demeyi biliyolarda ısırınca suclumu oluyorum?:thr:

ceza boyutu nedir bilmiyorum ama çocuk işte, çok geçmiş olsun

keşke gittiginden emin olsaydın cocugun be kardeşim :( Dua Et inş Bişey cıkmaz hani sonuçta Ölüm Yok ama Tahmini Para Cezası verirler Yada Başka Bir Ceza inş bişey çıkmaz

bi yeri kanamadıysa şişmediyse sorun yok köpek oyun oynuyodu çocukla dersin.

----------

ayrıca sen uyarını yapmışsın

inşallah önemli bi şey cıkmaz sagolun fazla takmıyorum her şey olacagına varır tabi yarın gelirlerse benimki sert oynuyo uyarmıştım vs diyip sıyrılmayı düşünüyorum :)

Köpek parkı değil mi orası çocuğun ne işi var.Bir şey olmaz diye düşünüyorum

Köpek parkında sadece köpeklermi dolaşıyor :D Bunları sahipleri yokmu ? Herhangi bir çiftin çocuklarıda olabilir çocuğun olması doğal birşey.
Not:2 çeşit park var orayı atladım ailelerinde dolaşabildiği orman gibi yerler var köpek parkı birde sadece çitlerle örtülü köpekleri sokdukları oyun alanı var. Eğer oyun alanı gibi yerdeyse orda çocuk kısmi olarak suçlu fakat aşağıdaki yazdığım nedenlerden dolayıda ceza verebilirler. Çocuk bahanesi olur kısacası

Ayrıca;

Ceza alma ihtimalin var para cezası olarak gelebilir köpeğine hırçın muamelesi yapılır ve o ırka neden ağızlık takmadın derler sonra belediye kayıtlımı diye bakarlar gıcık olsun diye para cezası kesen yerler bile var.

Son düzenleme:
inşallah önemli bi şey cıkmaz sagolun fazla takmıyorum her şey olacagına varır tabi yarın gelirlerse benimki sert oynuyo uyarmıştım vs diyip sıyrılmayı düşünüyorum :)
ne sıyrılması yav köpek parkına girmiş çocuk hata 1
uyarmana ragmen gitmemiş hata 2 hatalı oldugun konu yok ki sıyrılasın bence git karakola şikayet et çocugu köpeği saldırmaya teşvik ediyo başımı belaya sokcak diye tazminat davası aç belki biraz para alırsın :D :D

:D keşke öyle olsa bu ülkede hayvanlara değer verilmiyo kimse çocuk niye girdi demez niye saldırdı derler anca :(

Geri