• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kafede kavga ettim.

CaptainCoCo

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Kas 2009
Puanı
348
Beyler konu ciddidir.

5-6 arkadaş toplanıp kafeye gittik neyse kahveler felan içildi 120 liraya yakın bir hesap çıktı bende düşündüm yok lan bukadar değil dedim garson vardı müdür bakarmısın dedim.Buyrun dedi dedim bu hatalı bukadar pahalı çıkamaz yok dedi bukadar paranız yoksa gelmeyin dedi bende sinirlendim okadar kişinin içinde nediyorsun lan sen dedim buda elindeki mönüyü bıraktı sen nediyorsun lan dedi bende sinirlendim dururmuyum hamsili kırbacı çıkardım bunu hamsilemeye başladım sonra arkadan sincap kral geldi ve o seçilmiş kişi dedi sincap büyüsü yaptı ulu sincap oldu ee bizimkiler dururmu sincabı dövdük sonra evdeyim işte

gl1k7.gif

cse yeterli galiba :s

COOL STORY ERDO

Son düzenleme:
İyi bari müdür zebaniye dönüşüp seni zindana atmamış

Geri