• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kairos ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan sueLar
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

sueLar

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
1 Ocak 2011
Puanı
7
Arkadaşlar iyi akşamlar. Bugün kairos diye bir şey ile karşılaştım. Acaba nedir. Saadet zinciri muhabbeti mi yine ? Mega şirketlerin tuzağı mıdır? Bilen varsa anlatabilir mi ? Çevremde gördüğüm kişiler para yatırıp şu zamanda şu kadar para vs diyor. Kafama takıldı. Biri anlatabilir mi :)

Basitçe söylemek gerekirse,hddni günlük 10saat kiralıyorsun.Belirli bi alanını.İşe başlarken paket alıyor 2bin liraya gold 4 bin liraya plat gibi.ne kadar yüksek paket alırsan günlük kazancın daha fazla oluyormuş.Duyduklarım sadece bunlar

Evet bunları ben de duydum. Ama bu zamana kadar hep dolandırıcı vs olanlar denk geldi. Acaba öyle bir şey var mı merak ediyorum

Başka bir Network Marketing işi, kısaca çok kişiyi ikna edip sisteme dahil edebilirsen kazanırsın, bir yerde tıkanırsan şansın yok.

Detaylı bilgi için kimseye ulaşıp o bataklığa girmenize gerek yok. Paranız çoksa gidin forex borsalarına yatırın en azından %50 kazanma şansınız var.

Şahsen ben 2000 liramı dolara vermiştim 100bin üzerinden oynandığı için kaldıracım 100bin / 2bin = 50 idi. Bu da %1 lik bir değişimde 1000 kazanır yada kaybederim demekti. Önce %0.40 civarı düşüş ile 400 lira kaybetmiş paramı çekmeye karar vermiş, vaz geçip bu sefer liraya 100 kaldıraçla basıp (yani %1 = kalan 1600 liram) %0.90 civarı yükselişle 3000 lira seviyelerinde kazanç elde etmiş komisyoncuma 400 ünü bırakıp 2000 liramı 2700 yapmıştım bidaha da oynamadım.

En azından forex kaybetme şansın yok deyip kaldırmıyor üye getir kazan da demiyor.

Ayrıca komisyoncunuz iyiyse kazanma şansınız artıyor komisyoncusu ile evlenenler var :D (sesi çok tatlıydı zalimin)

Son düzenleme:
Geri