• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kalbini Araştır ve Ruhunu Dinle

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan BlackDoor
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

BlackDoor

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
6 Ara 2011
Puanı
62
2mfj72x.jpg

Kalp olmadan ,ruh olmadan insan hiçbir şeydir aslında .Kimi mantığımıza yatan şeyleri kalbimiz ,dolayısıyla da ruhumuz kabul etmez. Kimi zaman da kalbimizin kabul gördüğünü mantık kabul etmez.

Aslında insanın tüm hayatı bunlar üzerine kurulmuştur.Her zaman kalp ile mantık arasında kalır,bazen doğru kararlar alırız,bazen de dönüşü olmayan yollara gireriz.

Kalbi sevgiyle dolu olan insan hayatta bir takım yanlışlar yapsa da er geç doğruyu bulacaktır.

Bu başlık da kalbi sevgi dolu insanların kalplerine ve ruhlarına söylemlerini , kalbini araştıran ve ruhunu dinleyerek yol alan insanların düşüncelerini kaleme almaları için açılmış bir başlıktır.

Yüksek müsadeniz olursa ve kabul görürseniz Bu kategori'de benim de bir başlığım olsun istedim...

Şimdiden iyi paylaşımlar diliyorum herkese...

Kalbim ağrıyor şimdi..
Sol yanım da bir sızı...
Ruhum da fırtınalar
Gözlerim acıyor sanki!
Karmaşığım bu gece
Sorduğum sorulara
Ne kalbim cevap verdi
Ne de ruhumu dinleyebildim..

----------

Kusura bakma kalbim , biz seninle bazen hiç mi hiç anlaşamıyoruz. Ya ben sana fazla geliyorum,ya da sen benim hayallerime dar geliyorsun...Bazen sus diyorum ama susmuyorsun...

sağolasın Kardeşim :)

----------

Şimdi buraya yazıyorum seni ve sana ait olan yüreğimi .Benden sonra bir kaç kişi okuyup ellerine,yüreğine sağlık diyecekler.

Bilmeyecekler ki bunlar benim sessiz çığlıklarım,sana yakınlığım,hepsi senden bir alıntı bir parça ve bilmeyecekler ki ben günlerce yitik rüzgarlarla uyandım.

Geceleri sen diye kapattım gözlerimi ve nihayetinde uykuda terk etti beni şimdi yapayalnızım......

----------

Bu aralar, pek araştırılacak gibi değil kalbim.Anılar heryere dağılmış durumda.Kulağımda çığlıklar.Huzur verin artık yeter!.Ruhumu dinlemek istiyorum, hafif bir makamda...

Ey kalbim! Bir ince iştir yaşamak dediğin. Sana yürümek düşer...

Çünkü yol olur yeryüzü yürümeyi bilene.Yeter ki vakar olsun duruşun, özlemli olsun yürüyüşün...

----------

Çocuktuk bir zamanlar, kalbimiz küçüktü ama çok kişiyi sığdırırdık kalbimize.

"Kimi en çok seviyorsun?" sorusuna, "Herkesi" derdik.

Çünkü samimiydik.

Lafa Gelince " Senin Bildiğini Unuttum " Der Artistlik Yaparsın.. Bildiğimi Unutman, Yok Olma Yolunda Başlangıcındır..

149499_455130276363_364989436363_5949194_7347823_n.jpg

Her zaman kalbimin sesini dinledim
Çok yara aldı ruhum ve bedenim..
Bundan sonra ruhumla yola devam edicem
O beni anlar umarım..

----------

Kaleme de , kadere de gem vurulmuyor ki.

Kaderde ne varsa o yaşanıyor,önüne geçilmiyor,değiştirilemiyor.

Kalem dersen o da bir buluştu mu gönül sayfasının varağıyla coşuyor coşuyor.Kimler gelip geçti de bir sen geçemedin kalemimden, düşemedin yüreğimden .

Sanırım hep seni yazmakla geçecek bu müebbet ömrüm.

Konuyla ilgisi yok ama ruh diye bişeyin varlığına inanmıyorum :D

Sen Ruhsuzsun yani :D

----------

Ayaz vurmuş düşlerime

Çatlamış dudaklarım

Titriyor yokluğundan...

Gidişinden korkum yok

Benim korkum boşluğundan...

----------

Kalbime ve o'nun sahibine:

Acıların arkasına saklanarak kaçışınla tükenen ışığımı geleceğin güne kadar söndürmemek için çabalıyorum şimdi. Çoğu gün hasretten saçmalıyorum. Sarılacak birşeyler arıyorum en sonunda yine seni istiyor aklımı yakıp kavuran dokunuşlarım. Bekliyorum ne zaman biteceğini bilmeden. . Sessizce birikiyorum. . Suskunluklar artarak devam ediyor. . .

AŞK Bir Mayın Tarlası Gibidir;Bir Adım Atar Ve Parçalara Dağılırsınız.Kendinizi Toparlar Sonra Aptalca Bir Adım Daha Atarsınız.Sanırım Bu İnsanın Doğasında Var,Yanlız Kalmaktansa Parçalara Ayrılmayı Tercih Ediyoruz.

-Love and Sex

"Önemli olan yaşamak değildir, başarmak hiç değildir. Önemli olan insan kalmayı bilmektir."

George Orwell

Geri