• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kaldığımız yerden devam :)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan SprouT
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

SprouT

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
17 Ara 2011
Puanı
92

Öncedende böyle bir seri yapıp gene burada paylaşmıştım simdi kaldığım yerden devam ediyorum :)

Not: Devamı gelicektir :D
Not 2: Ptt den dvd olarak yollayabilirim karşılama ücreti size ait olucak ise :D

yalnız bazı torrent siteleri seed yapmazsan üyelik gidiyor elden :D

abi nedense artık eskisi kadar oyun oynamak gelmiyor içimden ve bence en güzel duygu bu :D

Blackbox sürümlerini indirsene FC3 indirdim 2 saatte indi 400kb ile :)

bende repack indirdim fulldur diye yarısından sonra oyunun oyun içi introları gitti bi gıdım zevk alıyorsam şurdan şuraya adım atmak nasip olmasın :D blackbox full oluyormu hep ?

Şimdiye kadar introları - müzikleri silinmiş blackbox denk gelmedim.Blackbox amca olmasa halim duman :D

Şu seed olayını bi türlü anlamadım.Daha doğrusu torrentteki terimlerin çoğusunu bilmiyorum anlamadım bitürlü :D

Seed=tohumlamak anlamına geliyor sen seed yaptıkca senden sonrakilerin işine yarıyor öyle bisey işte :D

----------

Blackbox sürümlerini indirsene FC3 indirdim 2 saatte indi 400kb ile :)

Bende sıkıntı yok hacıbaba hertürlü 800-900Kb yada 1.1MB'yi görüyorum cok nadir yavaş iner bende :D

Geri