• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kaliteli video formatı ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ShockWave
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ShockWave

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Eki 2011
Puanı
37
Arkadaşlar bi video yapıyorum fakat nasıl kaydetsem bılemedım bu vıdeoyu youtube'ye falanda yüklicem ona göre tavsiye vereblirmisiniz....
Şunlardan hangisini yapsam ;
1-AVI.
2-MPEG-2
3-MPEG-4
4-Quicktime

bunlardan hangisi iyidir bide hangisi internete yüklenir yardım ederseniz sevinirim :)

öyle video cekmıyorum ya ben fotograflarla bı vıdeo hazırlıyorumda format olarak hangısını yapsam dıye sorayım dedım:D

demek istediğim hangi formatta kayıt edıyım kaliteli olsun dıye ustte yazdıgım formatlar var sadece kayıt etmek ıcın :D

MPEG 4 Kalitelidir ama boyutu çok yüksek olur.

HD Avi veya HD XviD Kaydet.

Geri